Kachítos
O uživateli
- Přezdívka
- Kachítos
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,651
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
myslým že chtěl uspokojit diváky a navnadit nakonec ve filmu některé scény nemusí být a SGI se prostě ještě dodělá. někde byl rozhovor že nikdo z hercu draka ještě neviděl a to s ním už bojovali. ale kde nic tu nic. já jsem tedy nadmíru spokojená
-
-
-
páni nečekala jsem že výměna hlav bude tak drastická. páni ještě teď to nemůžu rozdýchat. no dnes na to koukne ještě jednou s bráchou (který po deváté epizodě už ví naprosto všechno) super díl a jsem strašně ráda za záchranu Gendryho. to maj ale ště…
-
-
doufám že se na GoT budu koukat dnes na HBO a že budu pořád doma. i když podle počasí nevim, nevim
-
v tomto případě drak
-
myslím že ne prostě jen dračí pyžamo :-D
-
-
teď už jen pořídit fotku
-
tak a už může jít na nějaký ten sraz fanoušků. už má kostým sice není vlastnoručně vyrobený ale to nevadí =)
-
to je fakt a když nahota tak jen ženský! :roll:
-
NO... tak snad si to Mel užila a už tam nebude nic podobného! Se Stannisem si dělej co chceš ale na Gendryho už nešahej!!! Svatba byla super a ta příští bude ještě lepší. brácha vůbec nic netuší jen to že 9.díl bude nejlepší a on pořád dumá nad tím …
-
ale dost se bojím o Gendryho.co mu to ta Mel bude v příštím díle dělat?V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od Kachítos 14. května 2013
-
můj brácha už ví co je Ramsay zač. pořádně jsem mu ho vylíčila :twisted: Včera se dost bál že Brienne umře a já jako hodná to sestřička jsem mu nic neřekla a o RW nemá asi tušení. těšim se na jeho reakci. jinak odklon od knihy mi už ani nevadí cítí…V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od Kachítos 14. května 2013
-
-
-
-
-
asi budu zvracet =S
-
super já teda možná přemluvím bratra no samotnou mě stejně rodiče nenechají jet. ale čím víc lídí tím líp :-D
-
no jo fesťáky. já letos chci hrozně na 30STM už dvakrát mi to uteklo tak si je nemůžu nehcat ujít ale v mém okolí není nikdo kdo by je poslouchal nebo vůbec tenhle styl to je buď Techno, Metal nebo disco :roll: ale nikdo neposlouchá normální muziku…
-
o já naštěstí minule nebyla. Ale pokaždé je to extrém buď vedro k padnutí nebo déšť a bláto nic mezi, ale zase nějaké to dobrodrůžo ;-)
-
Tak co chystá se někdo na Rock for People? http://rockforpeople.cz/program/interpreti/
-
jop a na začátek velice lehká otázka =) pokusí se soutěžit s HBO ale při mém štěstí stejně nevyhraje.V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Kachítos 22. dubna 2013
-
wow čím dál tím lepší. moc se mi líbil konec s Dany a získání armády. (jinak modrá jí hrozně sluší) už se těším na příšte.V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Kachítos 22. dubna 2013
-
-
to je ale rychlost. super díl.
-
NEEEE ať na Gendryho nešahá! To jí nestačí Stanis! doufám že mu JEN řekne že je bastard.
-
http://teamcoco.com/video/nikolaj-coster-waldau-prince-charming u nás mu neřeknem jinak než princ krasoň, i když teď už to moc neplatí. Ale ať bude zablácen sebevíc pro nás to bude pořád princ krasoň