Kachítos
O uživateli
- Přezdívka
- Kachítos
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,651
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
už zííítra. taky se tak těšíte?
-
Tak se musím pochlubit, už jednou jsem tu dávala okdaz na nějaké výtvory co tak různě zkouším a teď jsem se pustila i do broží alá Game of Thrones, tak se můžete podívat http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2841796251969&set=a.2799109384824.21…
-
vydrž Prťka vydrž!
-
hmm tak pokud bude dvd kvalitní tak klidně, ale když čr připravý takovou "hrůzu"? Já si ho původně plánovala koupit tedy spíš blu-ray než dvd, ale titulky mi tam prostě chybí.
-
-
jop lepší e-mail jsem dostat ani nemohla je to potvrzené
-
aaaaa MORFUJEM XD
-
-
je mi docela líto těch kteří šli spát. ale že mi spadl kámen ze srdce když to začalo hlásat error tak sem vzburcovala bráchu, aby mi šel pomoct. Já a počítač nejsme moc kamarádi, a v jednu chvíli jsem byla bezradnná.
-
a už je fuč. tak gratulace úspěšně přihlášeným =P
-
mě to hlásá zbývá 1 místo! tak kdo bude ten šťastlivec? uf ale bude sranda až tam dorazím a oni mi řeknou že tam žádnou rezervaci nemám
-
tak to jsem nečekala. jako jo čekala jsem že to bude rychle pryč tak den dva, ale že to bude rychlé takhle?
-
super přes srazy jsem se tam dostala ale jak zjistim co a jak?
-
vše mi hlásí error!!!!!!!
-
nejde pořád mi to nejde a kino se plní =(
-
tak za půl hoďky lidičky.
-
ja určitě. jelikož jsem bez práce =( a doma tak si klidně počkám. ráno stejně nevstávám.
-
přečti si info. je to pondělí tak snad začne hned ráno a né až v poledne
-
no ja doufam ze jo. Asi záleží kdy se zaregistruješ pokud to zkusíš v pondělí tak budeš mít podle mě šanci ale v úterý už asi ne.
-
Elen: nával asi ano, ale bude registrace. více lídí než se tam vejde tam nebude. Jako když jdeš do knia na premiéru. ale já si radeji v neděli počkám do ranních hodin na pondělí.
-
Pokud nejdete do kina tak se můžete koukat na HBO2. Ta chystá maraton po 5 dílech v sobotu 31.března a neděli 1.dubna večer.
-
no pár nevýhod to opravdu má. sice budeme čekat dýl na další díl ale neva se na ně kouknu společně s brachou na HBO. Jinak bych byla pro dřívější vysílání a tím pádem dřívější konec, i když jsem z Prahy.
-
http://winteriscoming.net/wp-content/uploads/2012/03/Targaryen.jpg no nevím k první sérii se mi plakáty zamlouvali daleko více
-
už mám upomínku v mobilu
-
dnes se mi zdál sen. sen kde účinkoval Jon no spíš Kit, ale žádné čuňačinky, ale i tak to byl hezký sen
-
tak u mě vede House Stark na celé čáře.
-
A jedeme dál je tu Stannis
-
Myslím že Catlyn je upravená, protože je to prostě matka krále severu. Jeyne tam prostě (ze slušnosti?) pomáhá proto je tak ušmudlaná...asi. Ale je možné že svou totožnost skrývá
-