MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@JoeGyry To sice chápu, ale oficiálně jím není. :-/
-
@JoeGyry @Tom Když najedete na obrázek, vyskočí Vám název- ASOIAF Villain Team up!- takže Viserys, samozřejmě. ;)
-
-
-
@Hildegarda To máš fuk- já ho četla v době, kdy už ho v té knihovně klidně mohli mít slovensky. ;)
-
-
-
@Hildegarda Ne, ale asi se po tom podívám. :D
-
-
-
-
-
@Krisa "Soon" je něco mezi "hned" a "možná se toho dožijí Tvá praprapravnoučata". ;) :twisted:
-
@Tom Jé díky. Já věděla, že existují!!! =D
-
@Tom Komando bojových slepic by nebylo? Ozbrojených, i s veškerou výbavou? :D
-
-
@Alef_peAlef Já ho vážně nemám ráda- je strašně nepřehledný a kdykoli se chci něco dozvědět z "nápovědy", najdu velké h.... :evil: Ale na automatické sledování info o stránkách (pár filmů a seriálů + trocha výtvarného umění) to není špatné. Plus- vi…
-
A hele, co na mě vypadlo na YT: =D
-
-
@M1on To máš dobrý- pár parádních dílů před Tebou. ;)
-
@Branislav_Gepeto Vím, ale nechce se mi zadávat... :D
-
@svoa00 Takže zatnout zuby a doufat, že si taky zvyknu... Díky. :)
-
@Seans Nope, cony neprovozuji (+ momentálně to vypadá, že do konce třeťáku/dokud mě nevykopnou ze školy se podívám leda do pr...yč :( ).
-
@Branislav_Gepeto Právě- já se v tom zas tolik nerýpala, ale i kvůli blbým palcům nahoru a komentování na YT to po mně chtělo přihlášení na g+. :(
-
V neděli jsem se zděšením zjistila, že výroční speciál Doctora Who má být už v sobotu a tak jsem se narychlo dala do dohánění neshlédnutého. Už hodinu sedím nad čtvrtým dílem páté série a nevím- nevím. Asi je toho moc najednou- fungl nová znělka a ú…
-
-
-
@Depresor Pokud by to bylo po Černovodě, tak by to sedělo na Bronna. :D
-
@svoa00 Jo takhlé.... Tak to jó, stašně špatnej špatňák... =D @Everett_Young V příštích řádit nebude- to už je známo. A jsem ráda, že to pofidérní Tahiti nebude třeba... :D
-
@svoa00 Moment, on někdy byl záporák? :anxious: =D