MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
@M1on Yep, taky mi bylo líto, ale na Tennanta jsem si kupodivu hned zvykla a zatím se zdá, že mi i trochu víc sedí. :)
-
-
-
-
@Ashnobe Tak zkusím toho druhého- mistr Aemon.
-
@Ashnobe Jeor ?
-
@Depresor Yep! :dance: A teď upřímně- kdo všechno jí v tuhle chvíli plně chápal? =D
-
-
@Ashnobe Arianne a Arys
-
V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 24. října 2013
-
@Krisa Díky, ten knoflík jsem potřebovala a nechtělo se mi ho hledat... =D
-
V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 24. října 2013
-
-
@JoeGyry Yep, říkala- snadné. :D :applause:
-
-
@JoeGyry Daenerys × Jorah
-
@JoeGyry Jsem zvědavá, kdy to někdo udělá s "havranem" (krkavcem) samotným a u toho "I Want YOU to Fetch Me Some Corrrrn!". =D
-
@JoeGyry Ilyrio?
-
@Hildegarda Noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo! Když mojí oblíbenou postavu nezeserou scénáristi, tak se o to postará aspoň herec sám?! 8-O
-
@Alef_peAlef To je kruté... :'-( =D
-
@Alef_peAlef No, nezlobila bych se, kdyby mi za to někdo i platil... Klidně bych přidala další... =D
-
@JoeGyry Yep! :applause:
-
@brbr Osmkrát týdně hodinu autobusem a ono se to skoukne samo. :D
-
@Nevada Těsně. :)
-
@M1on Teď jich mám šest běžících (AHS, Agents of S.H.I.E.L.D., Downton, Supernatural, OuaT, OuaTiW), jeden mi skončil cca. předminulý týden, ale pořád čekám na titulky (Whitechapel) a u jednoho jsem o sérii pozadu (Dragons: Riders of Berk; plus jsem…
-
Doufám, že tu ještě nebylo: “The night is dark and full of turnips,” he announced in a solemn voice. “Let us all pray for venison, my children, with some onions and a bit of tasty gravy.” „Noc je temná a plná tuřínů,“ zadeklamoval vážným hlasem. „M…
-
Nebo ten Varamyrův učitel k Varamyrovi.