MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@brbr No, dokud tomu vydržíš říkat "hraje", tak to ještě tak hrozné být nemůže... :twisted:
-
@Arutha Geniální! Tahle hra vypadá zajímavě... Počkat! To NENÍ hra? :oops:
-
-
@Montezuma3 No jó, díky. A to jsem zrovna na tuhle oblast koukala nejvíckrát. :D
-
@Montezuma3 Poníci? Kde? 8-O Udej souřadnice... :-$
-
@Tom Nevím nevím- evidentně ani netuším o existenci většiny světa... =D Proč je tumblr tak malé? :-k A proč je na DeviantArtu tak málo měst? :-? (A proč je i on tak malinkatý?!)
-
@heavy_head Že by nová konspirační teorie? Bloodraven nakukal Maggy všechny ty blbosti, co má napovídat Cersei a ona se pak chudinka dopustila své první vraždy, ještě celá pryč ze svého strašlivého "osudu"? :-kV diskuzi Dračí dynastie - Urození bastardi Aegona IV. - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 5. února 2014
-
-
V diskuzi Dračí dynastie - Urození bastardi Aegona IV. - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 4. února 2014
-
-
-
@Jay Oj, tys taky pěkný optimista! :other: :onfire: _____________ pozn.: Líbí se mi Tvé vize konce ságy... :twisted: :applause: :king:
-
@Krisa Volné to bude během chvilky, jen co jí povolí švy... ;)
-
-
@JoeGyry K AHS- já jsem spokojená. Jo, většinou mě to nevystraší, ale tenhle efekt mi chyběl už minulou sérii a tahle mě baví podstatně víc a připadá mi lépe vystavěná, než druhá. Strašidelností vidím třetí dost za první, příběhově občas i před ní.
-
-
-
-
-
@Branislav_Gepeto Nabreptej a pokračuj, ať to co nejdřív ověříme... =D
-
@Branislav_Gepeto Černovlasá?! 8-O Doufám, že aspoň nebudou předstírat, že je to ta s pánvičkou a chameleonem... :anxious: Už mi zase týden hnije poslední díl v kompu. Nějak se mi do něj nechce- nejdřív ten "překvapivý" milostný trojúhelník a pa…
-
@Branislav_Gepeto Robert I. Paroháč?
-
e? (Kam zmizelo "a" a "b"?!) :-k
-
-
-
-
-
-
-
@JoeGyry No, pokud to chceš brát takhle, mohli bychom dojít třeba i k závěru, že kvůli Lyanně umřelo víc lidí než kvůli Arye. =D