MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Mně se zrovna na téhle fotce líbí. :DV diskuzi Trailer na Hru o trůny IV - Tajemství - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 12. března 2014
-
@Everett_Young Asi neznáš "Náctileté maminky", že...? =D Lyanna jako Rytíř smějícího se stromu je jenom teorie. Na obrázku je štíhlá, atletická postava se schová pod šaty (evidentně volné, navíc s nabíranými rukávy) a kdyby vypadala jako druhá Brie…
-
@Everett_Young Až budeš ve čtrnácti těhotná a sirotek díky skorotchánovi, třeba taky zkrotneš... :anxious:
-
@Hildegarda Z těchhle bych brala jenom toho špic + husky, ostatní mi nijak nádherní nepřijdou. :-/
-
@Nevada Mně taky. :D @Mrcel17 Protože jsou poměrně detailní, propracované, realistické a odpovídající popisům z knih? :-k
-
V diskuzi Trailer na Hru o trůny IV - Tajemství - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 11. března 2014
-
-
V diskuzi Trailer na Hru o trůny IV - Tajemství - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 10. března 2014
-
@sveva Lepší se. Ty původní mi připadají většinou takové moc statické. Tady targovská trojky vypadá vážně dobře. :applause:
-
@Petr První trailer, na který jsem se odvážila podívat a... no, vizuálně by to nemuselo být špatné. (Takže nejspíš zase skončím u snahy ignorovat "děj" a vyzdvihovat vizuál seč to půjde... :()V diskuzi 4. řada Hry o trůny začne 6. dubna - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 10. března 2014
-
-
@Nevada Jedna z nejhezčích věcí na geologii.
-
@Hildegarda @Krisa Jsem ráda, že nejsem jediná blbá, naivní a s infarktem k tomu... =D ... :'-(V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 9. března 2014
-
Dotaz- dá se nějak nastavit- v případě, že tam nemám účet-, aby se mi polovina názvů na imdb nezobrazovala česky? :-? Nevím, co je to za kreténský systém- všechno normálně anglicky a sem- tam čeština bez diakritiky... :roll:
-
@Montezuma3 Krásné. (Ale číst to znovu stejně nebudu- zase by to dopadlo špatně... :-( )
-
-
@Gorgloj Tak, Boltony ještě nikdo neservíroval... =D
-
-
-
@Krisa To se ani nedivím- vždyť bývají úplně bezpáteřní! :-$
-
@Krisa Taky nemáš ráda "exotiku"? =D
-
-
@Everett_Young Já jí to taky nebaštím, ale zase nejsem viking z 10. století, ale vědou odkojený, skeptický agnostik konce 20. ... ;)
-
-
-
@Montezuma3 Pěkné. :applause:
-
-
-
@M1on Na toho mývala se nehorázně těším. =D
-