MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ok, oprava- Ragnar by byl i dobrá ovce... :D
-
-
@Everett_Young Mně přijde v pohodě. :-?
-
Vikings S02E05 Ragnar by byl bezva slepice. =D
-
@Baron :applause:
-
-
@baltim Shae Tyrionovi.
-
@Everett_Young Né "nesmírně krásná". Alespoň ne hned. Krásní postupně. Tuhle bych viděla tak na Hru, kde je to prostě hezká odrůstající holčička. A když musíš srovnávat se Sophie- tahle je na pohled křehčí (v čemž možná taky bude hrát roli věk).
-
-
@Mrcel17 Mně taky. :)
-
@sveva To klidně můžeš... =D
-
@JoeGyry Neví se, jestli něco jako superschopnosti má. Je 0-8-4, což- pokud si dobře pamatuji- by mělo znamenat "pouze" něco jako "neznámý objekt neznámého původu a vlastností".
-
V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 24. března 2014
-
-
-
-