MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Krisa Tak ten bude ještě, chm...- přitažlivější! :D
-
-
Hlavně asi otce i syna zredukují na jednu postavu. Tedy v případě, že se do budoucna hodlají obtěžovat s nějakou Alys.
-
@Askia Ještě že tak. Já si před dočtením vtipu vzpomněla na pohádku "Proč má slon dlouhý chobot". :D
-
-
@Lady_Bon-pari Ups, vůbec nic mi to neříká. Ne, ne, to neznám... Ani trochu mi to není povědomé! Ne, ne, NE!! Ty police knížek vedle mě, nade mnou, za mnou, štosy z druhé strany na okně a ty dvě otevřené na mém stole přede mnou ROZHODNĚ NIC NEZNAMEN…
-
@Krisa Tak pokud to má jenom na osm, tak je to ještě dobré, ne? :D
-
-
Tak chlupatého kraba a hmyzáka jsem asi ještě neviděla. O zbytku buď vím, nebo mi jsou povědomí. Přestanu zírat na dokumenty... :D P.S.: Taky vám ta Snub-Nosed Monkey připomíná Tyriona? =D
-
@Montezuma3 Já vím, já vím! Našla jsem ho o pár hodin dřív... =D (Takže nepodvádím.)
-
@Branislav_Gepeto =D
-
@Branislav_Gepeto A nejspíš ani nevědi, že existujeme. :D
-
@Askia Ten řetěz se mi nelíbí. :(
-
-
@Askia Jedna z mých oblíbených. Sedí mi na těch čerstvých třicet, je kudrnatá a celkově cerseiovská. :)
-
@Branislav_Gepeto Já jsem za to ráda. Takhle jsem mohla celý film v pohodě fandit Lokimu bez ohledu na to, co zrovna prováděl. Způsobí svým příchodem výbuch celého tajného komplexu- koho to zajímá, to je v Americe... Buzeruje bandu civilistů v Němec…
-
@Dreamer Tak, já počítám s tím, že se jednou ukážeme jako absolutní primitivové jen proto, že jediný Midgard neumí celý mluvit Ó-Společnou řečí. =D A jo, jsou to Avengers, nečekám, že se by ty tři věty přeložili a poslali Hiddlese na rychlokurs němč…
-
-
Já si u většiny postav našla pár FanArtů blízkých mé představě a ty mi pomáhají se jí držet. A to docela dobře, třeba Jon mi díky tomu (naštěstí) "naskočí" ihned ten můj a pak mi teprve dojde, že někdo mohl myslet toho seriálového. :D
-
-
-
-
-
Já bych brala ještě tu Dany. Dál je to od nespokojenosti po znechucený nesouhlas. :D
-
@Branislav_Gepeto Vždyť tenhle je takový slušný!!! =D
-
-
-
V diskuzi Hra o trůny 3×09 – Deště Kastameru - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 28. května 2013
-
-
@Everett_Young Jakožto potenciální Zmijozelská nadskakuji blahem. :D