MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
@Montezuma3 No jo, to by taky šlo... :D
-
-
-
-
-
@Jay Hostinská Máša z hostince na rozcestí, když Cat "zatýkala" Tyriona ve Hře. + ten Tyrion
-
-
-
-
@baltim Boží. =D
-
@M1on Ten je na tom pomalu to nejhezčí... :-P
-
-
@Gepeto Aha, to jsem prostě jenom zapomněla- ten poslední díl mě víceméně nudil, takže si ho moc nepamatuji. :)
-
@Gepeto Moment, tam nějaká pseudozáporačka a finální odhalení bylo? :-k
-
-
-
-
-
-
-
@JoeGyry Však takový Hans nemá do Malíčka moc daleko... ;)
-
@Montezuma3 A kde prodávají tyhle mazlíčky? :D
-
-
-
-
@Gepeto Pokud stále váháš, jestli začít se Supernatural- narazila jsem na skvělý fanouškovský "trailer". P.S.: S bratrem jsme se dopracovali už do čtvrtiny druhé série a zdá se, že ho to chytlo. :D
-
-
V diskuzi Hra o trůny 4x05 - První svého jména - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 5. května 2014