MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Branislav_Gepeto Takovou jsme měli minulý týden u babičky, ale momentálně mám větší radost z té tištěné. :D
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MissUtahraptor 26. června 2013
-
-
-
@Branislav_Gepeto =D (Vůbec se Ti nesměji... :D)
-
-
@Blackfish Dej jim mongolský koníky. Dle jakýchsi středověkých zdrojů na nich nájezdníci ujeli až 300 kiláků za den. =D A navíc jsou stavěný i na mrazivou zimu. :D
-
-
Bylo už tu? :?:
-
-
@Branislav_Gepeto Chápu, brk by letěl, kalamář ho táhne k zemi... =D
-
-
@Branislav_Gepeto Hmmmm.... už jsi někdy slyšel vyděšenou srnu? Nádherný jekot... :other:
-
-
@Branislav_Gepeto Co máš proti pavoukům? Dneska jsem pomáhala prchat jednomu zářivě bílému s velikým zadečkem a jaký to byl pěkný pocit. :D
-
-
-
@Branislav_Gepeto Prrrrrvní, prrrrrvní!!!! =D
-
-
-
-
@flanker.27 :applause: Kacířský bezbožník.... =D
-
-
@Krisa 01 02 777 zpěvným hláskem a potom to heslo "Zavolej mi do klubu!". :D
-
-
-
-
@Branislav_Gepeto Vnuk. Zvoníček byl vnuk. ;)
-
-