MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Hildegarda To mě odrazuje tak nějak celkově- ani do jedničky jsem se ještě nedonutila. :D
-
@Hildegarda Hm, to nevím- jednička zdaleka nesplnila má vysoká očekávání. A u animáků většinou pokračování stojí za prd. :( Ani na Jak vycvičit draka se nijak netěším...
-
@Hildegarda Bohové! Upadám do deprese... :spike:
-
@Hildegarda Neříkej, že je to tak staré! 8-O Neříkej, že jsem já tak stará!!! :-o
-
-
@Branislav_Gepeto Já je viděla jako ledové bytosti, jistým způsobem éterické.
-
@Branislav_Gepeto Rozhodně ne jako polorozpadlé mrtvoly. A já si je představovala docela hezké (jako odlišný živočišný druh)- ta seriálová verse mi k popisu nijak moc nesedí.
-
@Branislav_Gepeto Žena Nočního krále byla Jiná (The Other), ne nemrtvá (Wight), aspoň jsem to tak pochoplila.
-
@Branislav_Gepeto Záleží na obrázku. V reálu bývají takové červenohnědé. ;)
-
@Branislav_Gepeto Já ti nevím, já to znám jako Pandu malou/červenou. :anxious: :D
-
@JoeGyry @Branislav_Gepeto Chá-chá! :twisted:
-
@flanker.27 =D
-
-
-
@Branislav_Gepeto Přesně! =D
-
@Blackfish Doufám, že na tom pobitevním poli bude aspoň spousta podrobně popsaných otevřených zlomenin, zlámaných a rozdrcených údů, útržků vnitřností, chybějících tělních částí a tekutin, řeky zbarvené prolitou krví do ruda, naříkající koně apod. d…
-
-
@Krisa Nééééé! Teďs mi zbortila celý můj svět!! :-o
-
-
@Branislav_Gepeto Jak bys mohl... =D
-
-
@Lady_Seans Yep, psala, že je mnohem lehčí, než vypadá. :)
-
@Černá_Alison Chm, takže ta ženská, co zpívá jeden z těch songů, co se mi takřka povedlo vytěsnit a teď mne to zase bude pronásledovat dokud nenarazím na další ohranou hudební vykopávku, co nemám ráda. :D
-
@M1on Áha, tak to potom ano. :D
-
@Černá_Alison To naznám. :anxious:
-
@M1on Nevylili. Ještě tu jsou prázdninové termíny a září. :anxious: A maminka s babičku jsou si situace vědomy- a stále mi ji připomínají. :D Potíže čekám o víkendu, nebo jindy v nejbližší době, kdy budu muset situaci objasnit otci (=sponzor) po tom…
-
-
-
"Oh, pidgeon pie!" =D
-