MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Branislav_Gepeto Hobitovské dopadlo skoro stejně jako PánPrstenovské, ne? Teda co si matně vzpomínám.
-
-
@flanker.27 Budu citovat maminku, která opakovaně prohlásila: "Ty máš zvířata stejně radši než lidi.", takže pokud se "on/ona" líbí alespoň tolik jako "ono", může si gratulovat. =D
-
@Černá_Alison :twisted:
-
@Vlcacka Věřím. Otec míval špice (jeden z mála psů, co tam vydrželi celý život) a to byl nezdolný mazel a usměvavý optimista.
-
@Vlcacka Vsadím se, že hlavně to skákání do náruče u toho chlupatého nebožátka hraničí s psychickým týráním. =D @Černá_Alison To se, bohůmžel, nedaří natolik, abych se tak titulovala. :D
-
@Vlcacka I o tom jsem přemýšlela, ale nikdy se mi moc nelíbilo, že nutí ta zvířata dělat takové blbosti. Řídím se zásadou: "Nechtěj po nich nic zbytečného, co bys sama nedělala.", takže "mí" psi sice nikdy neuměli panáčkovat na povel a až na jednu v…
-
@Branislav_Gepeto První HISHE, na který jsem narazila. :) Většinou se mi jejich "lepší" řešení líbí. :D
-
@flanker.27 V podstatě. Ono celkově by se mé preference od fiktivních postav po reálná zvířátka daly shrnout do věty: "Jakmile mi to zcela nečekaně může ukousnout hlavu či způsobit jiné srovnatelné poškození, bude se mi to líbit." =D
-
@Montezuma3 Chichichi, s tolika mnohem "jednoduššími" způsoby nechápu, jak to mohl Tolkien popisovat tak složitě... =D A lidi mu to pomalu sto let pořád žerou! :twisted:
-
@flanker.27 Právě kvůli té čisté kladnosti například. ;)
-
@Krisa Já bych hrála samozřejmě za AJ nebo Rarity, ale ta Pinkiina hříva (+ocas) je vskutku GRANDIÓZNÍ! Jen RD má dle mého krapet vybledlé barvy. :D ______________________________ A Twilight je trochu tmavší a Fluttershy má moc tmavou hřívu, ale to…
-
-
Četla jsem před sedmi, osmi lety a první díl paráda, pak klesající tendence. Teď už asi dva roky přemýšlím nad rozečtením ?pětky? a zatím jsem vždy měla něco zajímavějšího. :)
-
@Krisa Ještě před pár lety bývala v Litoměřicích veterina hned vedle čínské restaurace. Říkalo se, že je mezi nimi malé okýnko na přesun čerstvého masa. :D
-
@Branislav_Gepeto A Noční král je Studenoruký! A až se Bran dozví, že vlastně dělá pro Jiné, pokrčí Coldhands rameny a prohodí: "Snad sis nemyslel, že bych pomáhal nepřátelům svojí milované ex..." =D
-
Heh, si tak říkám, co když je Velký Jiný= Great Other vážně Velká Jiná= Great Other. Ve slovním spojení se to odrazit nemusí a díky ústnímu podání desítek generací změnit antagonistu báje ze "she" na "he" by zas takový problém taky nebyl... :twisted…
-
@Everett_Young :roll: =D @Norvos97 :roll:V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MissUtahraptor 3. července 2013
-
-
-
@Dreamer Ne, ne, díky, jsi moc hodná.... Tohle bohatě stačí... :anxious: :D
-
@Černá_Alison @Everett_Young Abych z toho dřív nezcvokla... :-o (Jakože ÚPLNĚ. ;)
-
@Dreamer Nenávidím Tě! Jak dlouho si myslíš, že budu na ten Tvůj "závažný důvod" koukat? :evil: =D
-
@DanielSvatoš Však to je taky správně! :-$ Počkej jak JÁ budu jásat, až se ukáže, že je Jon ve skutečnosti potomkem Lyanny a Velkého Jiného a jakožto poloviční Stark/Sníh přivede skutečnou ZIMU! :twisted: =DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MissUtahraptor 2. července 2013
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MissUtahraptor 2. července 2013
-
@DanielSvatoš Ehm... :)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MissUtahraptor 2. července 2013
-
@Montezuma3 Maďarské klobásy. ;)
-
-
-
@Hildegarda Aha- jakože když zírám do kýblíku a kutám lžící změklé kousky, přijdu o půl filmu a ten zbytek třeba nebude tak hrozný? =D