MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell No, nemůžu si pomoct, ale on to jídlo vyrábí i servíruje s takovým umem a takovou láskou... :oops: A naslintala jsem se u toho víc než u "Jste to, co jíte". U první půlku série zpravidla končil díl a já běžela pro něco k…
-
-
@Edem Pokud "těšit se" vnímáš jako synonymum "děsit se"... :roll: Těším se na Sherlocka, Hannibala, Vikingy a My Little Pony. Jsem zvědavá na Agents of S.H.I.E.L.D. a na pár dalších seriálů se ráda podívám. Do další série GoT jsem se chtěla pustit, …
-
@Mrcel17 Ta pěstička tam dole... =D (A Mormontice mají být černé! :evil:)
-
-
-
-
-
-
-
@Krisa =D
-
-
-
@Everett_Young Vůbec netuším. Já se v tom zatím jen snažím zorientovat a doufám, že nezmizelo těch pár, co jsem používala já. :(
-
-
-
@flanker.27 Na tu už se nějakou dobu chystám, ani nevím proč. "Nevnucovals" už jí tu někomu? =D
-
-
@Černá_Alison To mi říkal prastejda předvčírem. Prý- jdi už spát, bude hodina duchů, ať si pro Tebe nepřijdou bubáci. Zapomněl se ale zmínit, že budou vypadat jako čokoládový dort s třešněmi... :D
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell Šišlavá zdrobnělina od "roztomilý". =D
-
@Černá_Alison Já na to narazila těsně po půlnoci, takže teplota i povětrnostní podmínky už byly dostačující k tomu, abych začala zcela neúmyslně slintat. :D
-
-
-
-
-
-
-
-
-