MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Branislav_Gepeto :D =D
-
@Branislav_Gepeto :D
-
@FireAndBlood Máš to u každého příspěvku (čas-jméno-"Nahlásit"-přečtené knihy). ;)
-
-
-
@Gardien :hand: Ale ohledně Jiných mám stejně pravdu! Ať si Martin & spol. říkají a píšou co chtějí. :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MissUtahraptor 19. července 2013
-
@Branislav_Gepeto Co kdybychom příště byli zticha? :-#
-
@M1on Kuš! Takhle je víc kůůůl! :D
-
@Dreamer =D Jsem si ani nevšimla! =DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MissUtahraptor 18. července 2013
-
@jjelen Hlavně v tom prvním kole se objevilo dost ujetých teorií- rozhodně stojí za to. :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MissUtahraptor 18. července 2013
-
-
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MissUtahraptor 18. července 2013
-
-
-
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MissUtahraptor 18. července 2013
-
@Gardien :oops: :D
-
@JoeGyry @Gardien Nebyl "mrchožrout". "Poslední" informace na které jsem narazila tvrdily, že normálně lovil, ale díky vynikajícímu čichu a jeho pozici vrcholového predátora nepohrdl zdechlinami či cizí kořistí. I dneska většina lovců prostě sežere …
-
-
-
-
-
-
-
@flanker.27 Poslední jednorožec mě dost zklamal. Je mi jasné, že můj názor bude spíš ojedinělý, ale myslím si, že film nesahá knížce ani po kotníky a nijak mě nenadchl ani v rámci animáků. :(
-
-
@Everett_Young Nebo Vikinga. ;)
-
-