MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Mi je to fuk, já psala taky jenom pro potěšení. :)
-
-
Nářez! Dornští proti Horským! =D
-
Já říkám, že Jiní jsou ti dobří a nepochopení! :D
-
-
=D
-
V Silmarillionu jsem se zatím naponěkolikáté dostala nejdál- ke zničení Stromů. Hudbu Ainur jsem ale četla pokaždé a, chm, svým způsobem tohle zní ještě zajímavěji. :D
-
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell Zas až tak slušnou ne. Bylo to myšleno jako slušnou= 500+ kusů. ;) @Černá_Alison A my už to máme tak pěkně svázané... :D Dobře, numismatiku (Sešitky- knížky si zatím stejně necháváme kvůli zbytkům dědovy sbírky.) dáváme…
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell Dědeček zasnul a podědil nám dluhy, špinavou zabordelenou ruinu a v ní krom hord kdejakého svinstva a zbytečností i slušnou knihovnu. Zatím to vypadá tak na 40 % dobrých až skvělých knih (klasika, "poklad" apod.) a 60 % …
-
@Černá_Alison To asi nepůjde. Zaprvé je ta kráska oproti skeneru dvojnásobná a docela těžká a za druhé mám takové neblahé tušení, že by mi maminka urazila ručičky (Zrovna mi docela rázně oznámila, že poklad zatím zůstává v místě nálezu. :().
-
Nemůžu se nepochlubit. Zrovna jsme v ráji bordelu objevili poklad. Světozor- Obrazový týdeník pro zábavu a poučení, umění a písemnictví- knižní vydání z r. 1896. Přes sto let staré "nové básně Jaroslava Vrchlického", kolonka "úmrtí" obsahující jména…
-
@Branislav_Gepeto A co nejmladší Martell?V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 3. srpna 2013
-
@Černá_Alison Dočkej času... :D Uzávěrka je v neděli, ne? :-s
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MissUtahraptor 1. srpna 2013
-
-
-
-
Rámec nemám, příběh ještě asi taky ne, ale dvě nesouvisející a dvě na sebe navazující věty by už byly. :D
-
@Draconos Chichichi! Taková nevzdělaná... =D
-
@Nevada =D
-
@Černá_Alison A limity tedy jsou 200-250 slov a svět Písně?
-
@Černá_Alison Může to být i jméno? Co takhle "Bořivoj"? :D
-
-
A já se zrovna na tu Chatayu a Alayayu těším. Byly pro mě jedny z těch "malých" sympatických postav. :)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MissUtahraptor 30. července 2013
-
-
-
@Krisa I ty jedna optimistko! =D
-
@Dreamer Měla jsem na mysli, samozřejmě, to oficiální. :D
-