MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
Chm, tak za mě akorát Avengers a ještě s mírným- Piráti 5- až silným- Star Wars VII- skepticismem, co se kvalit týče. :-k A na pár dalších se nejspíš taky podívám, ale vyloženě očekávat je nebudu. :hand:
-
@flanker.27 :twisted:
-
-
@flanker.27 To zase ne. Na mě paraziti nelezou. :D
-
-
@flanker.27 No, chytla už jsem horší věci... =D
-
@Tom Ujťuťu.... Ten je vuostomilouškej! :other:
-
@Krisa :onfire:
-
@Černá_Alison Já ne- jak vidím volně loženou/letící dlažební kostku, ihned ji sbalím a doma používám jako hračku a zarážku do knihovny. :D
-
@Draconos Klidně sám jdi. Na polovině z těch cca. čtyř filmů, na které jsem šla v uplynulých třech až pěti letech, jsem byla sama. :D Já půjdu s bratrem- v případě, že nakonec budou titulky. Respektive ještě lépe- v takovém případě mne bude bratr zv…
-
@M1on :-k Was? Jaké žůžo? Zkus jinak formulovat otázku, třeba si poposednu z vedení. :anxious:
-
-
@Černá_Alison U nás zabírá i pojem "trik se špičatým kloboukem". =D
-
@Draconos Jasně! Viděla jsem už šestkrát celý a párkrát navíc některé části. =D Strašně se těším!!! Bu-de Lo-ki a ma-má Fri-gga!!! :dance:
-
-
-
@JoeGyry Jo, ta je fajn. :twisted: Mně se strašně líbí, jak to jde s Tonym postupně z kopce, Pepper přebírá firmu a ten její a Natashin chladný pohled při té konkurenční předváděčce na konci... k nezaplacení... =D
-
-
-
Já jsem pro opakování. :D Někdy. :) Ne hned. :anxious:
-
@Arutha Jo, jo. :(
-
-
@Tom Ten už je tu, tuším, aspoň dvakrát- v Odkazech, obrázcích a ?Sranda topičovi?. :) Aspoň je vidět, jak si ho všichni představují- jako dobrou vílu. =D
-
-
@Branislav_Gepeto Myslíš Šeredný Záda? =D
-
-
@Černá_Alison Ale postavu neznáme. ;) To jsem se snažila u tě Cersei vyzvednout. :)