MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell :-s
-
-
@JoeGyry :applause: =D
-
@Nevada Nééééééééé!!!! O mého (ne)oblíbeného megalomana by nás přece nemohli ošidit!!! :-o Vypadá dost solidně a s dobrým kostýmem (=D) bude perfektní braavoský bankéř. :)V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 8. září 2013
-
-
-
@Montezuma3 Není z hlavních šesti, ale objevuje se dost často i jako jedna z nejdůležitějších postav dílu. Naivní (příliš) a snadno přehlédnutelná není a, ačkoli ji nemusím, blbka také ne- jen je občas vidět, že je ještě "little filly". Co se té po…
-
@Everett_Young Spike- viz odpověď o pár komentářů výš. Mazlíček, drak a pomocník- knihovník. ;) @JoeGyry Twilight- kouzelnice- studentka a nově i princezna. Co máš proti jejím očím? :-? @brbr "Gay" poník s duhovou hřívou není gay, ale špičková let…
-
@Montezuma3 Applebloom, mladší sestra Applejack ("býk").
-
-
@Dreamer Mazlíček a pomocník. ;) @Krisa @Thorar Pinkieeee!!!!! :D
-
-
@JoeGyry :applause:
-
-
@Montezuma3 Pro, pro, jsem pro!!! =D
-
@Seans To fantasy ignoruj, tam jde o ty zbylé kategorie. ;)
-
@Krisa Já měla sto chutí problít výsledek... :D
-
-
@Michelle Jo, ta taky. Taková třešnička na dortu. :)
-
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell Třeba my máme zkouškové prakticky do začátku dalšího školního roku a ten začíná v říjnu. ;)
-
-
V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 4. září 2013
-
-
-
-
-
@Everett_Young Sadisto! (Opět... =D)
-
@JoeGyry Tak já to taky nakonec dokoukala celé, akorát mě to už moc nebavilo... :roll: Jeptiška byla dobrá a dobře zahraná.