MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@Dreamer Tuším, že dokonce na wikině. :(
-
-
@Thorar Ne? Povídej! :D
-
-
@Thorar Jsem ráda, že jsem včera šla spát dřív. :D
-
@Krisa =D Já už mám všechny seriály, u kterých je známo datum uvedení fialovou gelovkou v diáři. :D Poníky, samozřejmě, taky. :)
-
@Tom Paráda. :applause:
-
@JoeGyry Vzhledem k tomu, že to má být zase "z úplně jiného soudku", tak jo. Jenom doufám, že jí budu moct ohodnotit jako tu první. :)
-
@Montezuma3 Díky, mě byla nějaká povědomá, teď už vím odkud (fotky z Doctora a Guardians na ComicConu).
-
@brbr @Everett_Young @Nevada Dík. Ta druhá ve třetí mi něco říká, ale zabohy si nevzpomenu, co? :roll:
-
@Everett_Young Z čeho?
-
@Everett_Young Nope, to bych nejspíš taky poznala. (A tam se snad z luku ani nestřílelo.)
-
-
-
Arya- dostala po hlavě sekerou
-
No, pořád lepší než "dvojka"... :roll:V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 30. srpna 2013
-
-
@JoeGyry Yep. Kvůli tomu časovému posunu- aby seděl věkem. @M1on To leccos vysvětluje- ednu nesleduji. ;)
-
@M1on A probíralo se to tu? Já že jsem si nevšimla (ani ve zprávách na fb) a teď mě to docela překvapilo. ;)
-
-
@Tom Jo, a chudák Lya by se pak mohla přidat do Klubu odložených (ne)manželek k Elie, co? :twisted:
-
-
@Thorar Dík, prozkoumám to. :)
-
@Thorar Je něco podobného i u těch neplacených náhražek (Open/Libre Office Calc)? A např. ty zelené úrovně by šly ještě propojit mezi sebou? (Excel nemám od té doby, co se můj malý netbook pokusil spáchat sebevraždu. :D)
-
-
@brbr MyHerritage znám- máme tam rodokmen a nebyla jsem schopná najít způsob, jak tomu vysvětlit, že jedna praprababička byla sestra druhé praprababičky. Takže bohové už tuplem nepůjdou. :(
-
-
Nevíte o nějakých stránkách/stáhnutelném programu na tvorbu rodokmenů, který by připouštěl "incestní" vztahy? Pročítám si poněkolikáté řecké báje a chtěla jsem si znovu udělat rodokmen bohů, ale na Malování i tužku&papír je to moc komplikované. …
-
@JoeGyry Prý už vyšel. Mám v kompu odkaz, jen si ho pustit. :D @Draconos Ale jsou. :D Svým způsobem. ;) (A Pepper dostala svých klasicky superhrdinských pět minut slávy v IM3.) A co jsem koukala třeba na tumblr, mají docela vysokou oblíbenost na to…