MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@Kachítos Teď mi ještě došlo "Growing strong" a zelený podklad... =D
-
-
@Kachítos To on je jenom starkovský špeh v lannisterských barvách... :D
-
@Kachítos Néééééé! Je ze mě targaryenista!!!! :-o
-
-
@JoeGyry Díky, to mi zvedlo náladu i sebevědomí. =D P.S.: Uzurpátorské sklony v různých situacích mívám, ale fanoušek Roberta rozhodně nejsem... :D
-
@JoeGyry Samozřejmě, že jsem od začátku VĚDĚLA, že Tvůj nick je přesmyčka... Vůbec si tak v tuhle chvíli nemusím připadat jako absolutní idiot... :anxious:
-
@JoeGyry Yoda Vy být?
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell Ale rozhodně by jí draci neulétli a neterorizovali okolí. A za každou sežranou ovci by se ještě slušně omluvili. ;)
-
@Nevada Mrcha jedna! :D
-
-
@JoeGyry Výmluvy,výmluvy... :-P
-
@Tenebris @JoeGyry Pyke- Štít. Je to v adrese obrázku, když si ho otevřete na nové stránce. ;)
-
@JoeGyry Vypadá to ještě děsivěji, než náš mrazák a to už mi kuřata lezou krkem natolik, že jsem skoro radši za jídlo bez masa. :anxious: =D
-
@Dreamer Jo, myslím, že Fluttershy by si vedla podstatně líp, než Daenerys... :D
-
@Montezuma3 Neznám, ale budu důvěřovat Tvému úsudku. :D
-
@Montezuma3 Ale nevytáhne z nich pártykanón ani zapálený svazek dynamitu. ;)
-
@Arutha Fíha, ještě chvíli a vyhraje ten, co si sedne do koutka a počká, až se ostatní pobijí. :D
-
-
@M1on Nestrčím, je to normální duel. Sida s Jar Jarem jsem taky dávala sem. ;)
-
-
-
-
-
@JoeGyry Jů, a mají i normálně tvarované dvacetileté holky? :-?
-
@Arutha No jo, jsem to ale idiot! Občas si říkám, jestli nejsem o tři, čtyři generace starší, když je má první a jediná reakce "zeptat se lidí" a nikdy mě nedojde, že bych se před tím mohla i "zeptat Googlu"... =D Dík. :)
-
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MissUtahraptor 11. září 2013
-
@Krisa Pinkie to prý umí i z obyčejné. :D