MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@brbr No, ale s ničím lepším se snad ani nepočítalo, ne? (A mně do té doby bude stačit těch pět, šest jiných seriálů, co budu mít rozkoukáno. :D)
-
@brbr No, dívala jsem se ještě na wiki (nechtělo se mi to číst celé atd.) a tam psali, že to je datum v Americe, tudíž v GB by to mělo být o fous dřív. :dance:
-
-
@M1on Když může mít Malíček výšivku a ptáka... =D
-
-
@Blackfish Já nevím, ale to asi nemá vyvolávat záchvaty hysterického pláče...? :-?
-
@Melindaaaa A to máš nějak limitované, kolik poslat za jak dlouho? Nebo je to prostě "mám zrovna chuť někomu napsat, tak se podívám, koho mi to vyplivne"?
-
-
@Melindaaaa Hmmmm, a kolik stojí pohled do zahraničí (známka)? :-?
-
@Montezuma3 Yep. "nevím kdo" je Snatch (Chňapoš), tedy pokud mám správný český překlad :applause: Pokračuj. :)
-
“Nasty thing, a crossbow. How many men you kill with that?” “Nine.” „Ošklivá věc, taková kuše. Kolik lidí jsi tím už zabil?” „Devět.”
-
@Melindaaaa A co to tedy je (Když tvrdíš, že to není nemravné... :oops: )?
-
@Depresor Shireen a mistr Cressen
-
@alek Jop, tak to je právě v tom speciálu.
-
@alek Co, co, co?! 8-O Tak moment- KDO Ti tam chybí?! :-?
-
@alek Viděls vánoční speciál?
-
@alek Jaký wtf začátek?
-
@Tom To druhé zní jako od nás z domova. :D
-
-
@Branislav_Gepeto :applause: Já věděla, že jsem normální! :other:
-
Dobrý, nejsem to já, kdo se tady zbláznil... :D
-
-
@Alef_peAlef No, ono když se "probereš" a stěží se postavíš na nohy, dopotácíš se nanejvýš na hajzl a zpět, a upadneš na další dvě, tři hodiny do tvrdého nevědomí... to se ty hodiny pak nasčítají. ;)
-
-
@Everett_Young Tak to Ti závidím. U mě je osm hodin minimum a popravdě si nevzpomínám, kdy naposled jsem se probudila "svěží a vyspalá" a to dokážu prospat třeba půl dne. :)
-
@Depresor Zpovídat se nemám z čeho- mé "svědomí" má teflonovou vlastnost- jakékoli svinstvo se na něj ne a ne přilepit. ;) A nechápu, jak by mi nejvyšší septon mohl pomoci- pochybuji, že je ramsayvzdorný. =D
-
@heavy_head Jo, bojím se ho jak čert kříže. :D
-
@Everett_Young Ježišmarjá, a jinak se cítíš ok? :-o V SOBOTU RÁNO vstávat v takovou AMORÁLNÍ hodinu?! 8-O
-
@Depresor Autor článku má pravdu i bez podstaty... :D
-
@Everett_Young :twisted: