Mrcel17
O uživateli
- Přezdívka
- Mrcel17
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,296
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Abraka dabra a môja chyba je preč :)
-
MU: Tyrion, tak ako má byť ! :) Ale Ygritte sa vôbec nepribližuje k mojej predstave, žiadne pehy ...
-
28. hlasovanie Jorah Mormont -1 (62) Jon Connington +1 (42) Salladhor Saan +2 (32)
-
Mne sa u nich najviac páči prvý a potom Robb, síce nedáva zmysel čo by robila Robbova mŕtvola na Železnom tróne, ale obrázok je famózny :)
-
-
7. Hlasovanie Jorah Mormont 0 (29) Jon Connington +1 (25) Kraster -1 (16) Salladhor Saan +2 (24)
-
30. hlasovanie Varys +1 (55) Mistr Aemon +2 (66) Balon Greyjoy -1 (14)
-
@alek ale áno, bolo to tam :D
-
44. hlasovanie Eddard Stark +2 (72) Viserys Targaryen 0 (16) Silný Belwas -1 (33) Myrcella Baratheon +1 (47)
-
29. hlasovanie Eddard Stark +2 (53) Viserys Targaryen -1 (22) Silný Belwas 0 (26) Myrcella Baratheon +1 (37)
-
18. hlasovanie Eddard Stark +2 (43) Viserys Targaryen -1 (16) Silný Belwas 0 (25) Myrcella Baratheon +1 (32)
-
Nie, to nie je pravda :( :'-(
-
@Dreamer Tak nejak si ho ja predstavujem :)
-
60. hlasovanie Studenoruký -1 (67) Stannis +1 (75) Hodor +2 (56)
-
@MissUtahraptor @Gardien Hodte si ten odkaz do firefoxu, tam to ide :)
-
@Michelle oh :) aha :D už sa budem kľudniť
-
@Michelle @MissUtahraptor dík, čo pre Hodora nespravím :D
-
-
@Gardien myslím že viem ktorý myslíš, čítal som ho kedysi v knižnici, volalo sa to "skutočná pravda o Jánošíkovi" alebo tak nejak.
-
@Warsnow Ako sa opovažuješ dať Hodorovi -1 O.o ... :D
-
@Vlcacka :O Pecka ! @MissUtahraptor : Mne sa Monkey dosť vidí :) možno to je tým že mi dal +fav na pár obrázkov :D
-
Hodor je dobrý všade, a basta ! Z toho vyplýva jedna jednoduchá vec : Hlasujte za Hodora !
-
Ked sme už pri tom, čo komu sa páči tak pridám aj ja niečo :) http://elia-illustration.deviantart.com/gallery/ - veľmi sa mi páči ten štýl a ... všetko jednoducho http://monkey19934.deviantart.com/gallery/ - toto je proste parádne :)
-
49. hlasovanie Studenoruký -1 (54) Walder Frey 0 (3) Stannis +1 (67) Hodor +2 (54) Hodor je stále v hre ! To mínusko pre Studenorukého je čisto taktické ;) ináč to je pre mňa zaujímavá postava.
-
@Nevada Tak to je potom vážne.
-
-
@Chmur za +2 pre Hodora, +1 pre Dany, môže byť :D ? ale pssst
-
@MissUtahraptor Ono to vyzerá jednoducho, ale ono to O to viac obdivujem autorku :)
-
MU: :o Nádhera :) ( Väčšina mojich komentárov vyzerá rovnako ale ja si nemôžem pomôcť ked tu dávaš také obrázky :D )
-
Ľudia to fakt myslíte vážne že Hodor nepostúpi ? hmm ? :anxious: