Maliky
O uživateli
- Přezdívka
- Maliky
- Datum registrace
- Návštěv
- 537
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Ať nezanáším sranda topič... Když se tam tak mluví o Stardustu, četl jste někdo i předlohu? Jaký to je?
-
@Branislav_Gepeto tak samo. Nebojím se ani kuřat, ani brojlerů, ale slepice jsou prostě agresivní :spike:
-
škoda že jsou ty verše záměrně zadaný tak, že neprozradí pohlaví postavy... člověk si pak musí víc lámat hlavu :-D
-
:dance: mám radost, že nejsem jedinej, kdo trpí slípkofobií :applause:
-
Tak z dobré pozice přilepen na Monteho pomalu ale jistě klesnu na poslední příčku zapomnění :onfire:
-
@Everett_Young No... metroši a ti drsňáci... Dohromady... MUCHECHECHE :twisted:
-
@Everett_Young Bylo by fajn sledovat ty dvě skupinky v jedný místnosti :twisted:
-
-
@Mrcel17 nenech se mýlit, to není láskyplné objetí, ale úkladná vražda. To segřin kocour dělá taky... chytne plyšáka, najde krk a už ho dáví
-
@Lady Sansa Mám stejnej probém. Holubi na mě ve městě nalítávaj jak německý stuky. A stejnou averzi na mě mají i slepice. Pak vypadám jak idiot, když někomu řeknu, že mám ze slepic strach. Ale kdo by neměl, když na něj běží patnáct slepic a chtěj h…
-
Néé :evil: jak jsem pročítal odpovědi, tak ta Ygritt na to uplně sedí. A přitom mě vůbec ale vůbec nenapadla :'-(
-
@Krisa né :D žáby mě děsily, mravence jsem obdivoval a mouchy... mouchy jsem se jen snažil chytat za letu. Ale je to zajímavá postava. Třeba Devítiprsťák mě nadměrně nudil EDIT: navíc kdo viděl film Co je malý, to je hezká, nedokázal by mravencovi…
-
Dneska nemám nejmenší ponětí o kom by se mohlo mluvit. Nebo mě spíš napadá úplně každej :'-( Takže dnes musí mčekat na nápovědu (snad bude hodně říkající)
-
-
-
-
@DanielSvatoš zdá se mi to, nebo je spousta těch obrázků použite v deskovce? Jinak přesně takový přebaly bych si na knížkách přál
-
-
Já miluju making of. Vždycky si uvědomím, jak to ti herci vlastně musí mít těžký. Jeden by jim záviděl ty úžasný scenérie ve kterých se ocitnout a pak člověk zjistí, že celej film točí obklopeni zeleným plátnem a všechno si musí domýšlet a reagovat …
-
@Krisa tý jo, dobrá volba by to byla. Mě současnej Mance nijak nevadí (bylo už horší obsazení) ale ani mě nijak nezaujal.V diskuzi Hra o trůny 3×01 – Valar Dohaeris | Na HBO GO zdarma! - Ice & Fire Komentář od Maliky 4. dubna 2013
-
@sveva nejsem tu ještě tak profláklej no =) vy jste tak rychlí pisálci, že to sotva stíhám číst, natož pak na vás reagovat 8-)
-
-
@Montezuma3 tak tak. Doufám, že dnes nepřijdu o další dva.
-
-
@Krisa napiš mi odpověď =D
-
A já si zatím rvu vlasy, protože nemůžu najít souvislost mezi verši. Ale ona se přes den dostaví ... snad
-
joo, stáhl jsem včerejší úbytek bodu :dance:
-
@Montezuma3 gratuluju, tak pětka se tam pěkně směje :-)
-
Přijde mi, že si drzost vykládáte jen jako prostořekost. Ale co třeba drzost = opovážlivost? :!:
-
@Kolikokoli taky :D A pak si říkám, cože? Co je to za blbost? Až pak jsem se podíval pořádně. Dnes mi to teda těžký nepřijde. Napadla mě hned jedna postava a tu taky napíšu. Včera jsem využil nápovědy, tak dnes se musím pokusit dorovnat skore.