Maliky
O uživateli
- Přezdívka
- Maliky
- Datum registrace
- Návštěv
- 537
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@flanker.27 ti zpívající králíčti jsou dokonalí :-D
-
šmarja, kde to berete? :-D [u mě vede sbírka smajlíků na skypu, tam si vždy vyberu]
-
-
@heavy_head žádná nebyla svlečená? :twisted:
-
@Anvil Napiš mi, kdo je ten první hermafrodit a já ti napíšu, kdo je ten druhý :anxious: :-D
-
@Lady Sansa Taky používám jedině gumáky, ale zase vůči holínkám averzi nemám. To mě spíš bere, když někdo říká podpaždí místo podpaží. Z toho úplně kvetu :weirwood:
-
Dnešní otázku zase vymýšlel @Anvil ? :-D
-
@JoeGyry Co to se sebou Natalia provedla? :wall:
-
@Anvil Už starší ale dobrý. Najdi si taky Ságu o Biornovi. Ta je dokonalá 8-)
-
Ale vždyť v PSku je napsaný, že to není rytíř a Sandor se přece rytířem stal.Tak ten to být nemůže ne?
-
Dneska mě hned napadla jedna jediná postava, tak jsem ju tam flákl. Doufám, že jsem se neunáhlil a můj první úsudek bude správný, ať po dlouhý době taky dostanu plnej počet bodů
-
@Krisa no bylo to myšleno dvojsmyslně, ale na tom, že se mi líbí to nic menění 8-)
-
-
@Lady Sansa Proč kýč? Dobrého fantasy je poměrně dost a sra*ku ti vydaj od jakýhokoliv žánru. Možná to jde na fantasy hodně vidět, protože se toho vydává opravdu hodně
-
@Krisa Já to ale nemyslel jen tak, že je velká. Ona se mi vážně líbí. Jak jsi řekla, je zajímavá. A mě se zajímavý holky/ženy líbí.
-
Gwendolína je KUS (opravdu velký kus) ženský :dance:
-
Teď jsem se zase nehorázně vytočil na naše skvělé mobilní operátory. Před rokem jsem odešel od O2 a přešel k Vodafonu a myslel si, že mám konečně vyhráno. Nohužel u nás si člověk asi nevybere. Po roce mi uprostřed zúčtovacího období najednou bez jak…
-
@Everett_Young Ty se s tím nemazlíš :D Dneska se s malýma smradama nedá nic dělat. Přesně jak jsi říkal, když mi jsme byli prcci, tak jsme byli "slušní" a když jsme občas peskovali, tak nás chytli za límec a dali jsme pokoj. Dneska bych se ale bál n…
-
@Arutha2321 To je blbý no :D
-
@Thorar Myslím, že by to u vydavatele mělo být reklamovatelný. Jednou se stejný případ (chyběly stránky a ztratila se účtenka) řešil s majitelem fantomprintu a ten řekl, že je vždy lepší to řešit s prodejcem, ale že takovou knihu vymění. U mě je pro…
-
@Krisa To je fakt síla. Ikdyž nevím, proč mě to tak překvapuje.
-
@JoeGyry Na 5.fotce bych Roba snad ani nepoznal
-
@Montezuma3 Aj! :wall: Ještě že chodím neustále ozbrojen :anxious:
-
@Lady Sansa Vůbec nic na tom není. Moje mamka právě teď porodila a je jí 42. A ještě jsem neslyšel, že by si někdo říkal, že už je na to stará a měla by se zamyslet. Možná může být ve vyšším věku porod těžší (nevím, nejsem porodník, ani rodička) ale…
-
@Branislav_Gepeto ehm... no já... tak jo. Otázka za 1000,- Maliky je a) žena b)anglicky negramotný
-
-
Blahoslavena budiš @laurdes :applause:
-
@Anvil Co na to říkám? Fakt těžký. Nakonec jsem dal prvního kdo mě napadl, protože jsem neměl tušení. Ikdyž jde hlavně o to se zabavit hádankama a dnešní teda byla, tak doufám, že už žádnou nevymyslíš. Baví mě vědět :-D
-
HAHÁ Red Priestess Ilyn Royce :twisted: SHOŘTE :onfire:
-
Dnes mi nápověda vůbec nepomohla, tak snad jsem to švihl od boku správným směrem :anxious: