Amanita
O uživateli
- Přezdívka
- Amanita
- Datum registrace
- Návštěv
- 1
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
Jj, ak by zostala na Zimohrade, mohla vyrásť z Arye žena ako iné v Západozemí. Svoju rodinu a domov milovala. Jej vlastne ani tak nevadilo to vyšívanie, tanec a piesne, ako to, že Sansa bola v tom všetkom lepšia. Nikoho by nebavilo furt dokola počúv…
-
svoa00: To by šlo. Díky.
-
Nevada: No, to tiež neviem. Pasovalo by mi tam opuštěný/poloprázdný, ale nikde som taký význam slova threadbare nenašla. Alek: Ja sa na maratón nemôžem, žiaľ, dostaviť, takže to miesto na listine prepustím napr. korektorke. :)
-
-
Krisa: :D
-
EY: Podľa Jaquenovej otázky k Aryi, že nerozumie tomu, čo sa stalo a následne vete "Koza nevie, čo je vernosť," si myslím, že to bolo tak, ako píše brbr. Že Severania boli na Harrenove za Trójskeho koňa. Glover hovorí akoby to bolo plánované.
-
Mala by som sa učiť, čo znamená, že by som sa do toho prekladu pustila :) Keby sa chcel niekto pridať, môžeme si to podeliť.
-
Willas Tyrell +2 (15) Mám v srdci skryté miestečko pre bastardov, kriplov a zlomené veci. Paxter Redwyne -1 (10) Nijak ma neoslnil. Dagmer -2 (7) Železný a basta. Jeyne Poole +1 (7) Má to ťažké, chúďa.
-
Súhlasím s názorom, že Sansa nemala dôvod veriť Tyrionovi. Ona jeho kapitoly nečítala, bol to Lannister a ani ho veľmi nepoznala. A neverila mu právom. Pred celým dvorom prisahal, že ju vymení za Jaimeho a potom sa s ňou oženil. Ak by ostala v Rudé …
-
Isca: Ok, to beriem. :)
-
Nesúhlasím v tom, že by Sansa bola slabá. To, že neopláca zlo zlým z nej nerobí slabú.
-
Krisa: Zabudla si na detailný popis toho, ako by sa odvážna Krisice vysporiadala s Walderom Freyom. :)
-
Ale otázka bola, v čo dúfate. :D Neváhaj a podeľ sa s nami o svoje nádeje, ja som tá posledná, čo by tu niekoho označila za naivného. :) Ibaže by si si taký koniec ozaj priala.
-
Alek: Potrebuješ len tie sumáre alebo celý článok?
-
Na základe deja v piatich knihách, v čo dúfate, že sa ešte stane? Či už tie najzásadnejšie veci ako napr. návrat Starkov na Zimohrad alebo detaily. Ja dúfam, že žalárnik Mord bude mať ešte šancu vybrať si u Tyriona dlh. A zlato podľa mňa na úpise uv…
-
Ako tak čítam, väčšine sa páčia jednoduché obálky v štýle amerického vydania ASOIAF. To sa mi na fantasy nehodí, pekné je to možno na encyklopédii Britannicu. Ja mám rada na obálke vyobrazené scény z knihy, autorova predstava sa síce nikdy nebude zh…
-
Našla som sumár prvých piatich epizód, kde je spomenuté, že Branove sny bude analyzovať Mistr Luwin. http://winteriscoming.net/2012/03/hbo-releases-details-and-summaries-of-first-five-eps/ Pozor, je tam veľa spoilerov pre tých, čo nečítali knihy.
-
Jo, to je, ja chcem vidieť Meeru!
-
-
-
http://www.tumblr.com/photo/1280/tumblrofthrones/19644439172/1/tumblr_m17e4hEBUf1rs95lk To vyzerá akoby som to kreslila ja.
-
Vtipná je Královna trnů a raz som sa usmiala aj u Aryi (volná citácia): Paní Malolesa: "A co děláš ráda, dítě?" Arya: "Pracuju s Jehlou." Paní Malolesa: "Velmi odpočinkové, že ano?" Arya: "Nu, ne tak jak to dělám já."
-
Jay: Nie, nie je to tam. :)
-
-
Presne, z GoT tam chýba Jaime.
-
Ja neviem, prečo by sa Sansa mala meniť. Je dobrá taká, aká je. Postupne snáď ešte zmúdrie, ale nechcela by som, aby sa menila povahovo.
-
Vtipné mi to nepríde, pohoršujúce tiež nie. Dievča ale vyslovuje relatívne dobre, keby mne dali naučiť sa a zaspievať hymnu trebárs Rumunska, dopadla by som asi horšie.
-