überkiller
O uživateli
- Přezdívka
- überkiller
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Teda, na 'vysmážať rezne' jsem byl chvíli v pokušení si otevřít slovník :)))
-
abys nebyl naštvanej že Ashe změnili charakter :)
-
já přečetl všechny knihy a veškerý proroctví mi byly šumafů, nechte to taky někoho prožít stejně. :) Já když si poprvé přečet ty teórie tady, tak jsem fakt nevěřil vlastnim očím.
-
überluxusní obrázek, nepoznávám akorát ty typoně co křížej měcě nad Aerysem, hádám že to bude někdo ze starý doby...
-
tak jsem to nemyslel... i když samozřejmě co já vim. Každej z nás je trochu nerd, žejo.
-
jojo, těžkej úděl nerdů...
-
Arnie : I'm back! To bude kult!
-
srandisti jedni, Titanic II přece fakt existuje. http://www.csfd.cz/film/279546-titanic-ii/ a bude to stoprocentně bomba :)
-
arianus - jak schopný může asi tak být? Do Renlyho bodal léta a Renly vždycky přežil. :)
-
Smutnej příběh. Hehehe. http://www.novinky.cz/koktejl/264543-slepa-autorka-napsala-cely-roman-ovsem-tuzka-ji-prestala-psat-uz-na-strane-26.html
-
v tomhle případě 'mnoha'
-
tu druhou větu bych trochu překopal, takhle (Bolton, Frey a mnoho jiných) mi to zní jako by se to týkalo jen Roose a Waldera. Pro celé rody bych používal 'Boltonové, Freyové a mnoho jiných' Pokud to tedy samozřejmě není myšleno jen na hlavy rodu.
-
krisa - však ti na nic nesahám, já to občas lemtám taky. Ale to Staropramenský je takovej zvláštní tonik spíš než pivko. Když už, tak nakoupit v Lídláči pravý Raddlery :)
-
Europívo barvy a chuti moči konečně v České republice! Po úspěchu citronového piva u něměckých turistů a školáků vykrademe močůvku, kterou pijou amíci a ono si to tu příznivce najde. Když nenajde, tak se to zlevní o dvě koruny, dá se k tomu nápis SL…
-
Book ef Eli je akorát reklama na Bibli.
-
Melisa asi měla v plánu se nechat pojmout za královnu. Aspoň na mě to z tý scény tak zapůsobilo. Viděli jsme tam vůbec Selyse? Nějak jsem jí nepostřehnul.
-
Jelikož si tohohle týpka podle jména nepamatuju, tak bych řek že moc důležitej nebude. Tu jeho eskapádu s Tyrionem podle mě vypustí.
-
tak z Michaela Pitta by byl luxusní Ramsay, přesně takhle jsem si ho představoval, řídký vousy a vodový očka. Když si nechá narůst správný umaštěný vlasy, tak by byl dokonalej. A má i správně úchylnej úsměv.
-
Za žold pro barbara Conana a Boromira by mohli naverbovat desetitisíce počítačových válečníků :)
-
Ještě štěstí že Hodor s nikým nevede dialogy důležité pro příběh!
-
Dobře poradím a nic za to nechci.
-
Majitel největšího meče v Západozemí :)
-
hellyeah, na obranu jak dělanej, roztočíš na vodítku a pokud se jakejkoli sígr přiblíží na pět metrů, dostane rotujícím zvířátkem po kebuli :) ale malý štěkové jsou lepčí, velkej pes prožere skoro víc než člověk.
-
však jo, pár stránkama se mezitim zabavíš a až to vyjde česky, dáš si to znovu s plnou parádou a plný detailů, který ti předtim unikly.
-
krisa - pětikilovýho psa můžeš použít leda tak jako balistickou střelu:)
-
hanka - nejlepší příležitost na procvičení inglištiny, než to dočteš tak to vyjde česky.
-
Daenerys bylo taky třináct. Oni si způsob najdou.
-
No, tak jestli bude HBO pokračovat v zavedenym trendu, tak z Reedových zbude jenom Meera a bude Branovi vysvětlovat vlčí sny při souloži :)
-
Boltoni jsou jasně nejdrsnější rod Západozemí, protože chodit v růžových hadrech a stejnak budit v každym hrůzu, to už chce pořádný koule :). Roose dobrej, ale na týhle fotce hodně připomíná Tywina.
-
Melisandra byla náhodou dobrá, neopakovala to jako papoušek, ale právě s naprostou sebejistotou a vírou ve svá slova.