überkiller
O uživateli
- Přezdívka
- überkiller
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Bastardi se jmenujou podle kraje, ne podle rodu, viz Jon a Ramsay. Takže na severu by Targaryeni plodily Sněhy a na jihu Písky. Elementary, dear Watson.
-
paul se asi jmenuje Krejčíř nebo Kožený :) já na svym počítadle nerozjedu bez trhání HD ani v avi.
-
A co říkáte na Jaquena a jeho melírky? Jak se mi nelíbila jeho vizáž, tak ten herec to celkem zachraňuje. Jenom drobnůstka, mám pocit že tvrdil že je Lysénec, přitom má být z Lorathu. Ale možná se pletu, po deseti hodinách je člověk už dost vymletej.
-
-
a co ten výchyt co má Margeary na turnaji?
-
-
Fuck! Tak to jsem byl hodně velikej optimista, když jsem si řek že až se vrátim z worku tak to bude bohatě stačit. Holt jak je něco zadarmo tak jsou fronty jak u zdi nářků. Jestli to někomu nevyjde tak za nějakou rozumnou cenu odkoupim dva lístky. …
-
Tak co? Kdo zůstáváte vzhůru a berete první místa? :)
-
Proboha, hlavně už žádný scény s mrtvou Cat, měli by ji odsoudit jako halucinaci a už o ní nikdy víc nemluvit.
-
Jasně, chápu, ale v tom případě chci aby tam byla restaurace, bar a kuřárna, jinak nehraju :) Ví někdo, jak je ten Světozor řešenej? Nikdy jsem tam nebyl a z fotek toho moc nevykoukám,
-
to znamená že kdo přijde po poledni tak má pešek? To mi nepřijde jako šťastná volba, protože to taky znamená že se odtamtud nebude dát odejít a vrátit se.
-
Bude možný zarezervovat lístky pro víc lidí naráz nebo musí každej sám?
-
svoa - když vypadaj jako Sansa tak jo.
-
AshaG - vždycky se lépe hodnotí to co už jsme si měli možnost pořádně prohlídnout, není-liž pravda? Proto je první Daenerys. Teď mi to teprve došlo! Jaktože tam neni Sansa?
-
Sansa toho moc zatím nepobořila, ale Sophie Turner je hrozná kočka. Už není pod zákonem, už se to smí říkat :)
-
montenzuma - tak tahle močůvka se zčásti zaplatila mým školným. Jsem pohoršen :) Ne, vážně, to si vedení myslí, že je po tomhle bude brát ještě někdo někdy vážně?
-
celkem dobrá je adaptace Kingovy Mlhy. Sice je to taková rádobyhororová příšerkárna, ale ten konec je bezkonkurenční.
-
sarkasmus je nějaká kapela a ironií se mejou okna, ne?
-
hlavně tu rezervaci, páč jestli to bude zadarmo, tak bych čekal solidní nával.
-
Tak tohle je povinnost nejvyššího kalibru. Akorát jsem si dělal rekapitulačku první série minulý týden, tak doufám že tam bude nějakej bar s dothrackým kvasem a stromovinským zlatým.
-
Jo. A zaměstnal tím všechny kováře ve městě :)
-
Vskutku. Máš pravdu. Bastardi nedědí. Konec debaty.
-
Uzurpátorství je osvědčenej způsob získání vlády. Obzvlášť u Baratheonů. Stáňa pokračuje v rodinný tradici.
-
Jenom jsem podotknul, že on se za dědice asi považoval. A kdyby ho nevykydlili, tak podědí všechno. A já nemluvím o manželských potomcích a bastardech, ale o bastardech a jejich strýcích.
-
nevada - Deamon Blackfyre byl legitimní bastard Aegona IV, kterej vedl povstání proti Targaryenům a snažil se svrhnout právoplatnýho krále. Pokud se moc nepletu.
-
-
krisa - nikolivěk. Na trůn by si sedl nejstarší z bastardů a Stannis jako jeho strejda by byl nahranej.
-
no, tak za krále se považuje od půlky první knihy. Ale fakt by to ztratilo význam, mě nedošlo že i Bolton na to potřeboval štempl od Tommena. Ale na smrtelný posteli by to možná Stannisovi přišlo stravitelnější než Lannisterové.
-
mě tak napadá, může Stannis legalizovat Robertovy bastardy?
-
tak tohle triko musím mít http://www.trikator.cz/tricko-house-music