Everett_Young
O uživateli
- Přezdívka
- Everett_Young
- Datum registrace
- Návštěv
- 26,127
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@Aviv Dobrá znamení jsou vtipnější. Což se dá samozřejmě od Terryho čekat, ale já mám rozhodně raději Stardust, právě pro tu atmosféru a dobrý příběh. Je to pohádka, která není pro děti, a není to tak odlehčené jako film (který je ale samozřejmě tak…
-
A pokud ještě nemáte noční můry z původních Die Woodys, tak pro vás mám špatnou zprávu. Pořád jsou živí a plánují velký návrat... =D
-
@Aviv stojí ten seriál za vidění? Nebo je to jen další variace na "historické" seriály podle klasické krev/sex/intriky šablony?
-
-
Satan je nejlepší přítel jakého kdy církev měla, protože bez něj by se dávno rozpadla. Pokud jde o Martina, myslel jsem to spíš tak, že slovníky by měly velkou prodejnost zcela bez ohledu na jejich kvalitu.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 8. března 2017
-
@Nevada chtěl jsem zajít do kina na Balerínu, pokud možno bez dabingu. A jediné místo kde jí vysílají bez dabingu? Jedno jediné kino v Praze. Zbytek republiky má prostě smůlu a dostane dabing.
-
-
Knižní Stardust je sice trochu jiný, nicméně má velice příjemnou atmosféru a od Gaimana je to rozhodně moje nejoblíbenější knížka. Oproti filmu je tam několik velmi roztomilých drobností a jsou trochu jiné charaktery (knižní Victoria není taková ret…
-
@Nevada V tomhle případě slouží k zamaskování off topiku. A dokonce to funguje, protože si stěžuješ na spoiler a ne na off topik ;-)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 7. března 2017
-
@flanker.27 To sice nejsou, ale víš kolik vygenerují peněz? :twisted:V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 7. března 2017
-
A publikovat zápisky z conů :-DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 7. března 2017
-
@Aviv aspoň bude v důchodu co číst :-DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 6. března 2017
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 6. března 2017
-
Sice trochu pozdě, ale konec přece. Tak tedy, úterní koncert Lindsey Stirling v Praze byl naprosto perfektní. Od půl sedmé pouštěli dovnitř, a už tehdy tam byla hromada lidí. Přišli jsme tam asi tak o hodinu dřív, takže před námi bylo asi tak jen 60…
-
@Aviv Tohle je hodně špatné. Další emoční výlev, naprosto bez argumentů, podsouvající nějakou davovou mentalitu, která, pokud tu vůbec kdy byla, už několik generací není. Ten člověk prostě jenom klasicky kope do údajné malosti všech kolem (protože p…
-
-
@flanker.27 v Pustině je bába pod kořenem? :twisted:
-
Hodnocení - deset z deseti. Lindsey naprosto parádní. Podrobně napíšu zítra.
-
@DanielSvatoš oskarová komise je schopná oceňovat naprosto stupidní filmy, většinou jenom kvůli zvolenému tématu (ahoj 12 let v řetězech). Když se podíváš na moonlight, tak ten film je naprosto ideální kandidát.
-
@sfik Saruman žil ve stejné představě, než ho ty kapitalistické svině zavraždily :-D
-
-
-
Aragorn je hňup.
-
@sfik @Ugla "rozjebej jim kufr na sračky" je mezinárodní sport který nezná hranic. Taky s tím mám zkušenosti, jim je celkem jedno jak s tím zacházejí, protože za to nenesou prakticky žádnou zodpovědnost.
-
@Dreamer z severo-západní Evropy jsem byl akorát v Anglii a ve Skotsku, obojí bylo celkem pěkné. Z Asie - byl jsem v Malajsii na deset dní (v Kuala Lumpuru a okolí) a byl jsem v Číně. Malajsie stojí určitě za návštěvu, Čína... pokud si vybereš dobro…
-
@Sagart Jen jsem chtěl vědět, koho to uctívají Západozemští bohové, protože tak ta věta vyznívá :twisted: Ale hádám, že @Mistr Kápě to nebude, ten už je na odpočinku.
-
@flanker.27 Přejdi na death metal. Neznám žádnou death metalovou zpěvačku která by tohle dělala :-D
-
-
@DonPadre vzhledem k Nevadinu názoru na Železné asi hladomorem =D