Everett_Young
O uživateli
- Přezdívka
- Everett_Young
- Datum registrace
- Návštěv
- 26,127
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Čím víc dětí, tím víc Adidas :-D
-
@Dreamer koukám, že to má jen 13 stránek, ale nevadí. Zítra přečtu, dnes večer už je můj mozek mimo.
-
Remake Souboje titánů je hrozný. Líbila se mi Medúza a líbil se mi chlápek s rozseklou hlavou na jehož jméno si teď nevzpomenu. Druhý díl jsem ani nedokoukal.V diskuzi Proč bychom se netopili aneb vodácký průvodce pro Sansu Komentář od Everett_Young 29. února 2016
-
@Dreamer Kde se to dá sehnat? 8-O
-
-
Preto máme domácí chov na zahradě :twisted: (akorát máma k nim nemůže chodit protože by jim začala dávat jména a pak by je nejedla :-D )
-
-
-
@Aviv je tedy rozhodnuto. Dívka s čokoládovýma očima bude součástíjednou z postav povídky :-)
-
@Achileus 102) Boku no pico =D 103) kdo je vůdce Harpyjí?
-
-
100) Knižní: jako skutečný reek, tak jak si zaslouží :twisted:' seriálový: po smrti své lásky se pomstí té zrůdě Theonovi a stáhne ho z kůže kterou pověsí na Hrůzově. A pak, jako pravý tragický hrdina sám ukončí svůj život, jenž už pozbyl veš…
-
@Aviv no ne, moc pěkné. Bude i pokračování? :twisted:
-
@Brienne_z_Tarthu 1) ten seriál není úžasný 2) ten dabing je naprosto dementní, včetně překladu 3) děkujeme za reklamní spam
-
@sfik právě sis řekl o cameo (a dokonce k němu i napsal dějovou linku) :twisted:
-
@Dreamer Co by to bylo za fan fiction inspirované jiným fan fiction kdyby tam nebylo trochu těch uzenin s Myrandou ;-)
-
@Dreamer cukr a bič. No, technicky vzato by se to možná dalo započítat jako cukrářství :-D
-
@Dreamer V tom případě by tě to jistě zklamalo. Tedy, někdo určitě skončí jako služka/sluha a připoutaný do konce života, ale Myranda to jistě nebude :-P
-
@Dreamer ano, ačkoli to není fan-fic k ASOIAF a rozhodně to není publikovatelné na této stránce =D (ačkoli mě tím přivádíš na nápad na nějaké fan fiction s Myrandou :twisted: )
-
-
-
77 - "Á sám Velký Jiný, vítej v mém sídle, už se těším na naše budoucí obchody." 78 - Kolik lidí snědl Rickon na Skagosu? :twisted:
-
Tak filmy se hlavně dost oprostili od té alegorické složky, i když že by byli nějak extra kvalitní se říct rozhodně nedá.
-
@Aviv Tehdy vyhráli konverzace z angličtiny, matematika a ZSV (základy společenských věd, taková pokročilá občanka). Ani jedno z toho jsem nepotřeboval, ale ani informatiku ani dějepis neotevřeli, takže jsem vzal konverzace z angličtiny a ZSV na kte…
-
-
@Aviv Když nám otevírali dvouleté semináře (vybírali se dva dvouleté v septimě a dva jednoleté v oktávě) tak jsme měli nabídku asi patnácti předmětů a nakonec se otevřeli jenom tři.
-
@Dreamer veganka je žrádlo, ne kámoš! :twisted:
-
-
Prosím ne, nechte Wellingovu mrtvolu spát. Supergirl je příšerný seriál sám o sobě, ale tohle... tohle by se mělo ze zákona zakázat =D http://www.edna.cz/supergirl/clanky/welling-ze-smallville-si-mozna-zahraje-v-serialu-supermana/
-
@Mellien pan Luboš moc chlastá alpu :-D