Everett_Young
O uživateli
- Přezdívka
- Everett_Young
- Datum registrace
- Návštěv
- 26,127
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Sagart 135 - pečeně, místy možná až trochu připáleně :twisted: 136 - jak zapůsobí Daenerys na Khala Jhaqa?
-
@Aviv 132 - Najde jej kapitán Nemo a rozhodne se jej vrátit zpět do trosek Valyrie, kde bylo ukováno v ohních Hory osudu. 133 - Kolik království bude v Zá8padozemí po konci ságy?
-
125 - "Jde mi z toho hlava kolem." 126 - Rozhodně víc než Jon =D 127 - Co nebo kdo žije na neprobádaných kontinentech?
-
@Aviv 123 - Samozřejmě, že je. Podívej jak tajně se do vnútra Zimohradu dostali ti tři Freyové kteří přijeli s Manderlym :-) 124 - jaký bude další osud Wun Wuna?
-
Pak bychom mohli stejně smýšlet i o zmíněných Tibeťanech - jako o pandách :twisted:
-
119. - 1 163 573 : 872 324 pro Jiné. Jestli chtějí sluníčkáři srovnat skóre, musejí pořádně zabrat. 120 - Který Stark umře jako další?
-
@Khardoom nejsou ignoranti, jsou jen škodolibé zrůdy které chtějí aby Bran zůstal mrzáčkem do konce života :twisted:
-
-
@Achileus kolik máš přečteno?
-
@Achileus Alegorie k předchozí otázce :-D
-
-
-
V diskuzi Teorie: Valyrijské meče rozeseté po celém Západozemí Komentář od Everett_Young 5. března 2016
-
@Aviv Otázočku nemám, ta moje odpověď bylo jen takové rozhořčení, že se nejspíše už nikdy nesetkají. 111 - Zbraně tam zahrabal Benjen. 112 - Kdo a kam zahrabal Benjena?
-
@Sagart 110. - Ano! Ano! Ano! (a běda Martinovi jak ne :evil: ) (odpověď jen tak mimo, klidně odpovídejte i další)
-
@Aviv 108 - Tyrion a Samwell :twisted: 109 - Co se stane, až Victarion zatroubí na ten svůj úžasný roh?
-
Začala 4. série Ripper Street.
-
-
-
@Sagart Svět sa čenžnul..čuchám to ve vodě…čuchám to v polu…čuchám to ve větru..hafo věcí je v pytli..všici pamětníci chcípli.
-
@Sagart akorát ta část s jinými zatím moc nevychází. Aby mistři mohli něco dělat s Jinými, museli by přistoupit na Qyburnovi pokusy s mrtvými.
-
@Achileus Ne, Jiní rozhodně neplánují čistku etnicky nevhodných skupin, to jen zlý jazykové je očerňují a celé je to jedno velké spiknutí proti chudáčkům Jiným kteří by chtěli žít v klidu a míru =D
-
@Aviv Pokud myslíš The Man in the High Castle, tak toho už seriálová adaptace je, a je docela slušná. http://www.csfd.cz/film/403167-the-man-in-the-high-castle/prehled/
-
@Dreamer @Aviv Tohle ještě není zdaleka to nejhorší, co ukrývají hlubiny internetu :evil:
-
@Benji Přesně tohle jsem si u něj myslel taky :-D
-
-
Máte tu ještě někdo profil na databazeknih.cz? Zatím jsem tam našel akorát Raptorku, Flankera, Nevadu a Ben Nevis. Tak se pochlubte lidi, nestyďte se. Já jsem tam pod stejným nickem jako na CSFD tedy "javaznenevim"
-
@Aviv Farma zvířat je skvělá i jako ten animovaný film, ale je opravdu dost drsný. @Dreamer No, bylo to docela drsné, nicméně pod pojmem nekonečné mučení jsem si představoval spíše něco ve stylu Petry Neomillnerové :twisted: Ale tohle bylo i tak…
-
-
@Aviv 1984 je hodně dobré. Sice dost depresivní, ale skvěle napsané. Taky 451 stupňů Fahrenheita je hodně dobrých, i když je to takový slabší odvar. Obě tyhle knihy jsem měl zapsané k maturitě, a obě se mi hodně líbily.