Everett_Young
O uživateli
- Přezdívka
- Everett_Young
- Datum registrace
- Návštěv
- 26,127
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Nevada 8-O :applause: (normálně čistě smajlíkové příspěvky nepíšu, ale tady mi došla slova)
-
@Mellien správný "ČECH" napíše "celý" s měkkým i :-D A rozhodčí mu ukradli jeho poctivou práci v kamenolomu, kterou dělal celý život.
-
-
-
@sfik ne, akorát padlo oznámení, že jistá herečka odmítla natáčet další scény nahá, protože chce aby si jí vážili pro její talent a ne pro její kozy. Pár epizod na to odpravili Ross, nebo jak se ta štětka jmenovala. Takže Emilia to asi nebyla :-D
-
Není nic horšího, než banda rozzuřených vidláků s pochodněmi, kteří si myslí, že "vědí svojí pravdu" a ženou se za pomstou bez důkazů a řádného soudu. Tohle nedopadá dobře. Máte důkaz, že byl Blbiš v StB? Nemáte. Byl za to souzen a odsouzen nebyl -…
-
Ani jeden z nich nepočítal s tím, že by se draci vylíhli. Viděli armádu kolika - 50 000? 100 000? dothraků. To je velká armáda a v kombinaci s rozložením Západozemí zevnitř pomocí Varyse by to mohlo na dobytí Západozemí stačit. Samozřejmě taky mohla…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 15. května 2016
-
Jestli bude Aegon a Connington poražen na začátku Vichrů, tak je jeho linka naprosto zbytečná ztráta stránek, stejně jako Quentyn. Tím by u mě Martin měl hodně velké mínus. Jinak bych řekl, že Aegon je celkem jansný Jindřich VII Tudor - tedy bych oč…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 15. května 2016
-
Jeden večer se sem nepodívám a 50 nových příspěvků :-DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 14. května 2016
-
@Sagart Jezdíš někdy taky takovými těmi spoji kolem 4-5 ráno, kdy se v šalinách vyskytují "veselí" mužíci diskutující o čemkoli s kýmkoli? :-D
-
@sfik přestaň tady filosofovat a mazej k plotně! :-D
-
@Aviv Jóóó :-D Koukám, že máš bezva nápady :twisted: (ačkoli vzhledem k jistým problémům na Slovensku celkem chápu k čemu by se ti hodil :-D )
-
@Sagart s Yenn si užívali na vycpaném jednorožci dokud se neutrhl ze stropních lan a nerozsypal se pod nimi :-D
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 10. května 2016
-
Zaklínač :-D
-
Já vím, přímo k nakousnutí :-D Já měl vždycky dobrý vkus :-DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 10. května 2016
-
@Dreamer znáš "idioti z novinek"? :twisted:
-
@Aidunale Ale oni tam můžou zabíjet. Jen nemůžou nosit zbraně.
-
Vyrážím směrem ke zkouškovému - to je výlet za všechny prachy :-D
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 9. května 2016
-
@Nevada U nás v kině zůstalo tak deset lidí a to byli jen ti kolem mě, kteří slyšeli mojí (záměrně nahlas pronesenou) posměšnou poznámku "Ti debilové odcházejí a nevědí, že bude ještě jedna scéna." :-D Na to několik lidí zareagovalo tím, že si sedli…
-
-
@Sagart Na tohle bys potřeboval opravdu hodně rohů, minimálně na tu Daenerys :-D
-
Lotyšští hokejisté právě vyhráli pobyt v gulagu. Politbyro je letos štědré.
-
@Sagart jinak Hodor nebyl žádný koumák už před tím, takže když uvážíme tvojí teorii, je možné, že následky by mohli být pro koně vážnější než pro Hodora =D Ale jelikož v knihách nevíme, jestli dříve mluvil nebo ne, tak to nelze posoudit. V seriálu …
-
@Nevada Husky to asi vidí jinak :-)
-
@Nevada Myslím, že Husky to vidí jinak :-D EDIT: Špatné vlákno, Huskymu je seriál ukradený :-)
-
@DanielSvatoš Wolf`s Rain je v tomhle ohledu právě docela střízlivý. Žádné šílené chobotničky ani vřískající holčičky v minisukních s mega očima ani žádní supermutanti a podobné věci. Rozhodně žádný Naruto.
-
Wolf`s Rain je snad moje nejoblíbenější anime. @DanielSvatoš když budeš mít čas, určitě se na to podívej.