Ser_Tribun
O uživateli
- Přezdívka
- Ser_Tribun
- Datum registrace
- Návštěv
- 219
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Everett_Young mam kámoše co hraje na klávesy a skládá dead metalové skladby
-
:dance:
-
@Montezuma3 tak jsem tedy asi ohrožený druh :D teknař ze západozemí :)
-
jen tak mimo aktuální debatu.. :) četli jstě knihy jen jednou nebo víckrát?
-
intelektuální napětí stoupá.... :) až se v tom začínám ztrácet
-
ťuk ťuk
-
naký teknař tu? :dance:
-
zajimavý nápad....jen si to nedovedu dost dobře představit vpraxi
-
MOhl bych také poprosit o zaslání povídky? lukas.nmc@gmail.com Děkuji :roll:
-
@Jay ááá tak přeci jsou tu nácí postapokaliptický fanoušci :) :) jop hned po návštěvě NCR a ukradení bozaru (tak jsem to tedy praktikoval já) šla gaussovka stranou :)
-
:-D
-
nwm...mě tyhle seriály prostě neberou nak :)....třeba breaking bad jsem musel sjíždět 3-5 dílů denně nebo jsem byl nesvůj :D
-
Mě True detective nak neuchvátil...
-
A kdo tu zná Gaussovu pušku? :P :) :dance:
-
@svoa00 právě říkám že podle mě jediná konkurence byl seriál Breaking bad :)
-
to bych neřekl :P
-
koukal jste někdo na Breaking Bad? podle mě jedinej seriál u kterýho si myslím že konkuruje GoT :)
-
Catelyn snad nechcete dát do miss GoT?! :)V diskuzi Nejpřitažlivější ženská seriálová postava (potažmo herečka) Komentář od Ser_Tribun 1. dubna 2014
-
mě teda Mel přijde přitažlivá, ale je to magor :DV diskuzi Nejpřitažlivější ženská seriálová postava (potažmo herečka) Komentář od Ser_Tribun 31. března 2014
-
prej MILFka :D :D ... dobře tyV diskuzi Nejpřitažlivější ženská seriálová postava (potažmo herečka) Komentář od Ser_Tribun 31. března 2014
-
kdyby mi tlustou waldu taky vyvážili zlatem, tak bych si jí klidně taky naoko vzal :DV diskuzi Nejpřitažlivější ženská seriálová postava (potažmo herečka) Komentář od Ser_Tribun 31. března 2014
-
8-) :king:
-
černokotlý...už ale nevim jakej znichV diskuzi Nejpřitažlivější ženská seriálová postava (potažmo herečka) Komentář od Ser_Tribun 31. března 2014
-
joo máš pravdu, vlastně jí fiknul ten jeden ze zlatých pláštů na přání cersei :) na to jsem uplně zapomělV diskuzi Nejpřitažlivější ženská seriálová postava (potažmo herečka) Komentář od Ser_Tribun 31. března 2014
-
joo táák, no četl jsem všechny...čekám jak malej jára na vichry zimy :) a jakže to nastavím?V diskuzi Nejpřitažlivější ženská seriálová postava (potažmo herečka) Komentář od Ser_Tribun 31. března 2014
-
za mých studijních let byl součástí 3. ročníku. Jinak tě chápu, ale nemusel si ho hned zvát mimoněm .. :) ale už bych to asi neřešil :)
-
ech? asi nerozumím co myslíš? :) jako kolik jsem četl fantazy knih?V diskuzi Nejpřitažlivější ženská seriálová postava (potažmo herečka) Komentář od Ser_Tribun 31. března 2014
-
OA Heroldovy sady...Praha
-
Kvuli margaery, je hra o truny v žánru fantazy, protože jinak by taková holka nebyla pannaV diskuzi Nejpřitažlivější ženská seriálová postava (potažmo herečka) Komentář od Ser_Tribun 31. března 2014
-
No :D jsem sluníčko co nemá rádo když si někdo na forech naváží do druhejch :) /a schválně budu psát slengově/