Ser_Tribun
O uživateli
- Přezdívka
- Ser_Tribun
- Datum registrace
- Návštěv
- 219
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
dle mého by nikdo neměl nikoho soudit a měli by jsme jak správné ,,společenství,, držet za jeden provaz :)
-
no právě jde o to, že každýmu budou připadat, že jeho příspěvky jsou naprosto normální :D
-
ale nevim co je gauusova křivka...znám jen Gaussovu pušku ze hry Fallout :D
-
jen jsem chtěl narazit na to, že když jsem na střední měl odborný předmět psychologie, tak první poučka bylo, že normalita nelze definovat..jelikož normální je pro každého zcela něco jiného a každý to hodnotí subjektivně podle sebe. Pro mě je normál…
-
může mi někdo prosím definovat pojem ,,normální,, ? :D :D
-
...chápu, že autor asi myslel, že byla smutná..možná formou nějakých žalozpěvů....ale to spojení v té větě mě rozesmálo :)
-
Děti lesa: "Jejich hudba byla tak překrásná, že každého rozplakala, jakmile ji slyšel." to musela být hodně krásná :D :D
-
yop :) nahazuj :)
-
mě osobně se termín přízraky i líbí :) jelikož jak už i bylo řečeno nemrtví jsou potažmo Jiní a takhle se to aspon neplete
-
Tak jsem konečně zabodoval..hihi :) Jsem ted v práci, nemam knihu u sebe...tak dáme jednu lehčí :) "Buď budou žít v mém novém světě, nebo zemřou ve svém starém."
-
Ne obráceně Cersei to řekla Nedovi... :) hm?
-
Lord Eddard Stark?
-
http://www.icefire.cz/knihy/pisen-ledu-a-ohne/vichry-zimy/
-
kdyt to tu je v češtině :)
-
Tormund?
-
Cersei? :)
-
tak zadávejte :) snad už se chytnu :D
-
Každopádně by se mohli ty postavy bez ostychu dát do komixu :)
-
to si kreslil sám? :-O
-
jj praha :) no nic, snad to vyjde příště :)
-
:D :D :D
-
s přítelkyní máme hru od vánoc, tu druhou edici. Hrajeme to občas..takže tak mírně pokročilý :) a spolubydlící hraje občas taky, takže jsme 3. Ovšem v 6 je to jiná řež :)
-
Najde se někdo kdo by si to v praze zahrál? :)
-
a co domluvit naký nový turnaj někdě v praze ? :)
-
jéé nojo :D :D
-
Ahoj, jsou ještě volné místa? s přítelkyní by jsme si rádi zahráli a hru máme kdyžtak svojí :)
-
Jak je to s tou registrací? víte někdo pls? jestli se tedy ještě lze registrovat :)