Vena
O uživateli
- Přezdívka
- Vena
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,213
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Jeste by se mi libilo, kdyby se na levem okraji postraniho panelu odstranily ty zuby a to pozadi. Vypadalo by to nejak takto: http://i.imgur.com/gtJXTHA.png Pripada mi to takove cistejsi, ale je to jenom muj nazor.
-
Me nejvic drazdi font nadpisu prvni urovne (napr. v tomto tematu uplne nahore "Nový Ice & Fire, model 2012"), to je podle me spatna volba, vypada to docela komicky. Ale jinak to forum ted vypada mnohem lepe, nez vypadalo, takze skvela prace.
-
Myslim si, ze je temer jiste, ze to udela Olly. Temer v kazde epizode ma vyhrazeny prostor, uz ho dali dokonce i do proma na dalsi epizodu.
-
@Mellien Ach... tady nejde o to, ze Sansa byla znasilnena a my jsme byli nuceni to v televizi videt, tady jde o to, ze takhle dodrbavaji jeji postavu. Kdyby nejakym zpusobem dodrbali jinou postavu, tak by mi to taky vadilo. Dodrbana mi treba prijde …V diskuzi Hra o trůny 5x06 - Neohnuti, neskloněni, nezlomeni - Ice & Fire Komentář od Vena 24. května 2015
-
@Rybba Ale prosim te, ukaz mi, komu tady vadi, ze v serialu byla scena znasilneni. Jedine, co se tady kritizuje je koho k tomu scenaristi vyuzili. Porad dokola mi prijde, ze tady nekteri z vas nabyvaji uplne spatneho dojmu, o cem se tady vlastne dis…V diskuzi Hra o trůny 5x06 - Neohnuti, neskloněni, nezlomeni - Ice & Fire Komentář od Vena 24. května 2015
-
@Stannis_Baratheon Proc jsi to smazal? To byl podle me dobry komentar.V diskuzi Hra o trůny 5x06 - Neohnuti, neskloněni, nezlomeni - Ice & Fire Komentář od Vena 22. května 2015
-
@Rybba @Darkover Verbalne ne, neverbalne si myslim bylo jasne, co "rikala". Zrovna v tak tezke situaci si umim predstavit, ze cloveku do verbalni reci moc neni. Ale holt mate jiny nazor, ok.V diskuzi Hra o trůny 5x06 - Neohnuti, neskloněni, nezlomeni - Ice & Fire Komentář od Vena 22. května 2015
-
V diskuzi Hra o trůny 5x06 - Neohnuti, neskloněni, nezlomeni - Ice & Fire Komentář od Vena 22. května 2015
-
@Darkover Dobre no, ale to je prave to, co vetsina lidi kritizuje, ze se jen "veze". Ty si myslis, ze z ni jeste intrikanku v budoucnu udelaji, dobre. Podle me to tak ale rozhodne nevypada, kdyz se podivas na promo z dalsiho dilu, tak to vypada, ze …V diskuzi Hra o trůny 5x06 - Neohnuti, neskloněni, nezlomeni - Ice & Fire Komentář od Vena 22. května 2015
-
@Darkover Podivej se na promo dalsi epizody. Je v nem videt ta stejna vydesena holka z kralova pristaviste, zadna intrikanka.V diskuzi Hra o trůny 5x06 - Neohnuti, neskloněni, nezlomeni - Ice & Fire Komentář od Vena 22. května 2015
-
V diskuzi Hra o trůny 5x06 - Neohnuti, neskloněni, nezlomeni - Ice & Fire Komentář od Vena 22. května 2015
-
@Phoebea To je prave to, v knize blba neni. Naivni? Ano, ale blba ne. V serialu je naivni i blba. Navic se v knize jeji charakter nejak vyviji, v serialu ji porad vracej do KL. Skoro to vypada, jako by tvurci serialu Sansu vyuzivali jenom pro vyvoj …V diskuzi Hra o trůny 5x06 - Neohnuti, neskloněni, nezlomeni - Ice & Fire Komentář od Vena 21. května 2015
-
A to pokud se nepletu D&D rikali, ze Sansa je jejich nejoblibenejsi postava. Nechapu, jak neco takoveho mohli kdy tvrdit, kdyz ted zahodili cely jeji vyvoj jenom pro ukojeni jejich zvrhle potreby.V diskuzi Hra o trůny 5x06 - Neohnuti, neskloněni, nezlomeni - Ice & Fire Komentář od Vena 21. května 2015
-
@brbr Ne kazdy pujde na VS. Navic to zalezi na oboru, ja jsem za celych 5 let studia na informatice nemusel precist jedinou knizku. Ale ano, souhlasim, ze 20 knih za 4 roky na stredni by mel dat kazdy maturant jak nic.
-
6/10 ... Vic nez jsem cekal :D
-
Me by zajimalo, kolik postav Jorah nahradi... Nakonec z nej bude Jorah Mormont Connington Martell Greyjoy the Bold... Ale chytre od producentu takhle rozvazat Meereensky uzel.
-
Relevantni: + Prej ze kdyz Ian McElhinney vyjadril nesouhlas se zabitim Barristana, tak D&D rekli, ze kvuli tomu ho chteji zabit jeste vic :(
-
@Riokai A pritom se tomu dalo zabranit, kdyby si nekdo uvedomil, ze existuje vice nazoru, a pritom zadny z nich neni ten spravny :)
-
@Everett_Young Jak pise Hildegarda. Nicmene nejde jenom o vyrokovou logiku. Definici, kterou jsem pouzil (neco, co lze dokazat, ze je pravda) podle me odpovida tomu, co se pouziva ve vede (biologii, matematice, fyzice, informatice, do jiste miry asi…
-
@Everett_Young Fakt je neco, co muze byt dokazano, ze je pravda. Jak dokazes, ze kazdy by mel mit alespon zakladni znalosti o sve kulture? Jak dokazes, ze cervena je nejlepsi barva?
-
-
-
@Everett_Young Problem je, ze zatimco ja jsem diskutoval A, ty jsi zacal diskutovat B. Z toho duvodu jsem tvuj prispevek pochopil v kontextu A. Abych byl konkretni. Ja jsem tady nediskutoval o tom, co je soucasti povinneho vzdelani. Nic jsem do mat…
-
-
@Riokai Taky si myslim, ze si stezuji vetsinou ti, co to nevedeli. Ale to neznamena, ze neexistuji ti, kteri si mysli, ze by to tam byt nemelo i kdyz to treba vedeli. Tak jako tak, motiv tady neresim. @Krisa Ale to co by kazdy maturant mel mit je p…
-
@Krisa Nazor, ze Jidas by nemel byt soucasti maturit, je podle me politicky nazor. Mozna by bylo lepsi pouzit nejake jine slovo nez "politicky", nic jineho me nenapadlo. A nechtel jsem to davat na stejnou rovinu jako treba nazor, ze evoluce neni kor…
-
-
@Krisa Samozrejme mam na mysli nejakou slusnou formulaci toho nazoru. Maturita by nemela byt privilegiem tech, kteri maji korektni politicky nazor.
-
@Mellien @Krisa Aha, tak to jo. Nevidim duvod, proc by meli vracet/nedostat maturitu kvuli kontroverznimu nazoru, ale chapu, ze vam vadi, ze nadavaji. Beztak si ale stejne nejvic stezuji ti, kteri by to tak jako tak nedali :)
-