Vena

O uživateli

Přezdívka
Vena
Datum registrace
Návštěv
5,213
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 4. února 2016
  • @Achileus Cina ma vysoky rust, ale porad ma na hlavu nizsi HDP nez treba Srbsko (a asi 2,3x nizsi nez CR). Dalsi vec je, ze se na standardu zivota velkou mirou samozrejme podili dalsi faktory, jako napriklad nepomer distribuce bohatstvi, ktery je v …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 3. února 2016
  • @Achileus Vesteckou kouli nemam :) ... Nicmene teoreticky, kdyby ceska ekonomika rostla prumerne rocne o hodne optimistickych 4.5 procent a nemecka o 1.8 procent, tak za asi 16 let. Kdyby ceska o 3 procenta a nemecka o 2 procenta, tak za asi 35 let.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 3. února 2016
  • @Everett_Young Netreba jim poskytovat nevyhodne pujcky, staci tam, po vybombardovani, investovat (tj. postavit svoje tovarny a tak :)). Bohuzel je sance, ze si tam zavedou komunismus a tvuj kapital ti zabavi. Takze idealne tam jeste dosadit nejakeho…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 3. února 2016
  • @Achileus Samozrejme, ze se mame sanci dostat na uroven vyspelych zapadnich statu. Radove obcany CR to ovlivni zvysenim kvality zivota, ano.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 3. února 2016
  • @svoa00 Snad necekas, ze zatimco produkt ceske ekonomiky vzroste, produkt ostatnich ekonomik zustane stejny? Vsichni rostem, my rostem o zhruba 7 pb rychlej jak ostatni, podle me dobry vysledek, obvzlast kdyz si vezmes, ze vychodnejsi ekonomiky neby…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 3. února 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 30. ledna 2016
  • Mne na Zemanovi nejvic vadi, ze je podle me proste populista. Nejvic mi vadi ten jeho nazor na devalvaci meny, sam pred volbami rikal, ze se bude radit se vsemi moznymi odborniky, ale vubec to tak nevypada. Navic hodne casto lze (nebo je proste spat…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 28. ledna 2016
  • @Tyrion Lannister Nevim, co maji uprchlici spolecneho s drzenim peproveho spreje :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 27. ledna 2016
  • @Krisa Nestihli :) .. A beztak ani neodejdou :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 27. ledna 2016
  • Delate, jako by snad za to mohla EU. Stejne debilni zakon maji i v UK. S EU to nema nic spolecneho.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 26. ledna 2016
  • @Jay To ja bych byl taky pro, ale jak takovy system udelat? Neco takoveho by bylo nejlepsi hlavne u ucitelu, protoze jejich schopnosti se strasne hodne lisi (vysoky rozptyl). Ale jak nastavit platovy system, ktery by neco takoveho zohlednil, me fakt…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 25. ledna 2016
  • @Jay Doktori se ale nenachazeji v trznim prostredi (resp. v jejich pripade trh docela dost selhava). Vubec by mi proto neprislo spatne, kdyby minimalni mzda doktoru byla alespon 1.5x median. Neslo by si pak navic stezovat vylozene na stat, ale tak m…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 25. ledna 2016
  • @Tyrion Lannister To nechapu, vzdyt v novem SW byl zastupcem mensiny snad jenom Finn 8-O
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Vena 23. ledna 2016
  • Jo, je nas tady vic takovych, pokud se nepletu.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Vena 17. ledna 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 10. ledna 2016
  • Mimochodem, "slunickar" nejsem, pokud teda chapu, co tim myslite. Argumenty nekterych lidi s radikalnimi nazory na spolecenske otazky mi prijdou stejne hloupe jako vam. Co se treba hodne lidi s pro-uprchlickymi nazory tyce, dost casto nejsou vubec s…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 10. ledna 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 10. ledna 2016
  • @Dreamer Je to velky problem, to rozhodne. Ale porad to aspon neni 1000 lidi. Navic tech 100 sto lidi, pokud se nepletu, udava pocet obeti, ne pachatelu. Takze to klidne mohlo byt treba pet skupin po treba osmi lidech, kteri to delali opakovane. Hal…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 10. ledna 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 9. ledna 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 9. ledna 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 9. ledna 2016
  • @flanker.27 Nepovazoval bych za moc dobry zdroj video, ktere je tak ocividne zaujate. Treba to video s Gregorem Gysi na konci je podle Nemcu spatne prelozene.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 9. ledna 2016
  • Presne tak. Proste si clovek mezitim precte jine knizky. Jsou jich doslova miliony.
  • @Edem Nesmirim, to by mi prislo hodne zvlastni, kdyby se ukazalo, ze Kvothe proste lhal. Rothfuss to spis mysli tak, ze nektere detaily si Kvothe trosku pribarvil, ale ze by o necem takovem rovnou lhal, to asi spis ne.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Vena 2. ledna 2016
  • @Edem Jediny zpusob, jak predejit horsi katastrofe, je zpusobit jinou (byt o neco mensi) katastrofu? To bych Rothfussovy nesezral. Na druhou stranu je teoreticky mozne, ze jsou schopnosti toho stromu spatne interpretovany. Moc by se mi takove vysve…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Vena 2. ledna 2016
  • @Everett_Young Jj, taky si rikam. Pokud se nepletu, tak Rothfuss nekde rikal, ze po 3. knize bude nejake dalsi pokracovani, akorad tam nebude Kvothe. Takze mi neco rika, ze nektere veci se proste budou resit v dalsich knihach. @Kalam Mekhar To neri…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Vena 2. ledna 2016
  • Nejde o zadne proroctvi. Ani nejde o to, co mu rekl. Jde o to, co ten strom umi. Vysvetloval to Bast hned v kapitole po tom, mam pocit. Pokud jsi to nejak nezaznamenal, tak se to da jednoduse vygooglit.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Vena 1. ledna 2016
  • V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Vena 1. ledna 2016
  • Podle me to s tou postavou Cthaeh Rothfuss trosku prepiskl. Neumim si predstavit, jak z toho vybrusli, ten strom ma neuveritelnou moc. Nebo to proste dopadne cele hodne spatne.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Vena 1. ledna 2016

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě