Vena

O uživateli

Přezdívka
Vena
Datum registrace
Návštěv
5,213
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Ugla Proc je podle tebe progresivni dan efektivni? Vzdyt to ma mimo jine tyto nevyhody: - Vede k emigraci vysoce placenych zamestnancu (coz vede k "odlivu mozku", presne ten typ lidi, ktere potrebujes) - Vede k vyhybani se danim (a tedy odlivu kapi…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 8. dubna 2016
  • @Dreamer Je to samozrejme neefektivni, ale porad je to mene neefektivni, nez treba progressivni dan, nebo jina reseni.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 8. dubna 2016
  • @Dreamer Vidis to, ja se priklanim spis na pravo a pritom souhlasim -- pomahat financne a socialne znevyhodnenym je podle me neco, co by v 21. stoleti nemelo chybet. Stejne tak mi vadi neplaceni dani. Krasne ukazuje, jak je jednorozmerne politcke sp…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 8. dubna 2016
  • Podle me je chyba se zarazovat na jednorozmernem spektru. Politika neni jednorozmerna. Navic mi prijde, ze vetsina lidi levici a pravici ma vetsinou na mysli miru ekonomicke svobody. Tj. cim vice na levo, tim vice stat zasahuje do ekonomickeho deni …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 7. dubna 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 14. března 2016
  • @Achileus Zas tak totalitni neni. Navic, cim vic se bude ucastnit globalniho obchodu, tim vetsi je sance, ze bude mene a mene totalitni.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 11. března 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 11. března 2016
  • @Dreamer No dobre, to by vysvetlovalo, proc do toho chce jit CR, ale moc to nevysvetluje, proc by do toho chtela investovat Cina. Vetsinou se penize investuji tak, aby se vratily. Nechapu, co od toho Cina ocekava.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 10. března 2016
  • Ja to nejak nechapu, k cemu je to dobre a proc by do toho nekdo chtel investovat penize?
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 10. března 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 27. února 2016
  • @svoa00 Asi znam jine Brity, ale jejich zapojeni bych uvital :) ... Po pravde mi prijde, ze krome snad Cechu nema obecne nikdo okolo nas moc dobry prehled v geografii, takze bych jim to zas tak moc nevycital (teda ne ze by je to nejak omlouvalo... n…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 23. února 2016
  • No ja si myslim, ze je spis otazka, jaky to bude mit dopad na EU a UK, nez jestli to jde (nejak nevidim duvod, proc by to neslo). Neco tak vyznamneho, jako je vystup z EU, muze mit dost nejiste nasledky. Ja doufam, ze nevystoupi a zacnou byt trochu …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 22. února 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 21. února 2016
  • @sfik No ono "Linux" je spis nazev pro jadro operacniho systemu, z uzivatelskeho pohledu je asi relevantnejsi, jake je tam nainstalovane pracovni prostredi (DE - Desktop Environment). A techto prostredi je na Linux strasna spousta. Takze pokud uziva…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Vena 20. února 2016
  • @Velbloud Ja nikde nerikam, ze uzivateli, ktery nehraje hry, tam nic nechybi. Prave naopak, explicitne jsem zminil, ze pokud clovek pouziva nejake uzce specializovane programy, ktere jsou jenom pro Windows, tak ma problem. Neber to tak, ze ti neco v…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Vena 20. února 2016
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Vena 19. února 2016
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Vena 19. února 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 7. února 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 7. února 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 7. února 2016
  • @Mellien Zdravotnictvi mozna super, ale zaplatit 50 tisic dolacu za opraci slepeho streva... nebo 3 tisice za jeden CT sken... nevim nevim jestli si tak prestavuju vysokou uroven zivota :) Dostudovat skolu s $200000 dluhem mi taky neprijde uplne sup…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 7. února 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 7. února 2016
  • @Tyrion Lannister Jj, Trump by byl podle me dost mozna jeste horsi, a to je co rict, Bush byl docela katastrofa. Taky doufam, ze si nezvoli Bernieho Sanderse, docela mu bohuzel stoupa popularita :( ... Ale imho to moc nehrozi, je to stejne jako minu…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 6. února 2016
  • @Tyrion Lannister Posledni dobou mu klesa popularita, tak snad ne :D Ja si myslim, a doufam, ze vyhraje Clintonova. Je v podstate docela podobna Obamovi, coz mi vyhovuje :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 6. února 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 6. února 2016
  • @Mellien No vyhnul jsem se zbytku, protoze o uprchlicich uz moc mluvit nechci, padlo tady toho na to tema uz dost. Ale odpovim ti na to prerozdelovani. Myslim si, ze by to fungovalo, jednoduse bys jim rekl, ze pokud nezustanou v pridelene zemi, tak …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 6. února 2016
  • @Mellien Hospodarska unie by bez politicke unie nefungovala ani zdaleka tak dobre. Musel by ses omezit na dohodu o volnem obchode jako je NAFTA nebo pripravovana TTIP. Volny obchod neni jen o tarifech, je treba urcitym zpusobem integrovat zakony, co…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 6. února 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 5. února 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 5. února 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Vena 4. února 2016

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě