Vena

O uživateli

Přezdívka
Vena
Datum registrace
Návštěv
5,213
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Mozna to byla az druha Davosova kapitola po cernovode, nevim, presne si to nepomatuju. Kazdopadne, ja tady nic obhajovat nechci, nemam na to chut ani cas, at si ma kazdy nazor svuj, spis se divim tomu, ze vetsina lidi zde tuto moznost vubec nepripou…
  • Mas pravdu, sorry. To kazdopadne moc na veci nemeni, v Davosove kapitole po cernovode bylo naznaku dost.
  • "We shall strike down upon the losing side"
    V diskuzi Fan tapety na plochu Komentář od Vena 28. března 2012
  • Rikal jsem si, ze dam 186, 286, 386 nebo 486 (informatici pravdepodobne vedi, jak tato cisla spolu souvisi), takze jsem z meho pohledu zvysil svoji pravdepodobnost na vyhru na 1/4. Nakonec jsem bohuzel dal 286 :)
  • Pravdepodobne se mu zmenila IP adresa, treba UPC, pokud se nepletu, meni IP adresu az nekolikrat tydne.
  • Tak jestlize to dela firefox i opera, tak pravdepodobne nebude problem v prohlizeci. Ale jinak samozrejme, pouzivat IE, ktery je pomaly, nebezpecny a zastaraly (i IE9) neni dobry napad.
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Vena 30. srpna 2011
  • Na 64bit Ubuntu 11.04 + Chrome 13 takovy problem nemam. Na vine je mozna flash (64bitovy), obcas zpusobuje ruzne problemy. Nebo pri nejhorsim javascript. Nekdo, kdo ma problem, muze zkusit postupne povypinat.
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Vena 30. srpna 2011
  • V diskuzi Tanec - diskuse Komentář od Vena 19. srpna 2011
  • Ja si myslim, ze je z knihy jasny, jak prezila. Vykrikla, ze to udela, ze zabije Jaimeho.
    V diskuzi Tanec - diskuse Komentář od Vena 18. srpna 2011
  • V diskuzi Jon Sníh Komentář od Vena 18. srpna 2011
  • @Tyna: Me nevadi, ja je jen neuzivam, nemam na ne klavesnici, jak uz jsem nekde psal :p @Thule: Noviny, seznam, centrum ani nic podobneho nectu. Na TV se nedivam. Me zajima veda a technika, a kdyz uz nejake vseobecne aktuality, tak ze sveta. Chuda…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Vena 17. srpna 2011
  • V diskuzi Jon Sníh Komentář od Vena 17. srpna 2011
  • @Olorin: Ja se radeji podivam na dokument, ktery me zajima a ktery mi do budoucna neco da. @Nevada: A kdo nedelal to same ? Na zakladni skole ? Proboha, vis vubec co rikas ? A kdyz rikam, ze jsem cely dejepis prospal, tak to prehanim, myslel jsem, …
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Vena 17. srpna 2011
  • @Olorin: Ja se na nic nevymlouvam. Klidne priznam, ze me ceska historie vubec nezajima a celej dejepis na zakladce jsem prospal. Tady jde o to, ze pozdej (na stredni) nebyl nikdo, kdo by mi to do hlavy vecpal. Kde mam tedy ty informace sebrat ?
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Vena 17. srpna 2011
  • @sarven: Ale ale, to je strasne, ze ? Tobe treba prijde zvlastni, ze cech neslysel o lidicich, me zase prijde zvlastni, ze 99% absolventu zakladnich skol neumi ani pipnout cizim jazykem, ktery si vybrali. 90% absolventu strednich skol to neumi o nic…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Vena 17. srpna 2011
  • Ja jsem teda o Lidicich do ted neslysel. Na zakladce o tom ani zminka (a jestli jo, tak uz si to nepomatuji), na stredni (ktera byla technickeho zamereni) jsem dejepis nemel a na vysoke zamerene na informatiku ? Na te nema dejepis uz vubec co pohled…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Vena 17. srpna 2011
  • V diskuzi Jon Sníh Komentář od Vena 16. srpna 2011
  • Co vim, tak editor odstranil par kapitol ne ? Z duvodu, ze by se toho uz moc vyresilo. Tak to mozna ani tak neni chyba GRRM. Ale mozna kecam blbosti, uz nevim, kde jsem to cetl.
    V diskuzi Tanec - diskuse Komentář od Vena 8. srpna 2011
  • V diskuzi Rozhovor s GRRM Komentář od Vena 8. srpna 2011
  • Aegon pisni ledu a ohne ? Ne, to si nemyslim (mozna tak pisen ohne a pisku :P). Vzdyt nema nic spolecneho s ledem, vubec mi na to nesedi. Stale verim, ze je to Jon :P
    V diskuzi Tanec - diskuse Komentář od Vena 4. srpna 2011
  • Hm, to mate pravdu. Cely ten dopis na me pusobil jednoznacne, kdyz jsem Jonovu posledni kapitolu cetl, ale asi mate pravdu, kdyz tak o tom premyslim, tak to tak jednoznacne neni a je nakonec docela dost mozne ze si ten bastard jen vymysli :)
    V diskuzi Tanec - diskuse Komentář od Vena 28. července 2011
  • Kdyby Ramsay neporazil Stannise, jak by vedel, ze mance zije ?
    V diskuzi Tanec - diskuse Komentář od Vena 28. července 2011
  • Ja sen na to muzu *** ... On zabije nejlepsi postavu, ktera tam byla... Dany at vezmou jini (jeji namyslenost me uz fakt vubec nebavi), tyriona apod. klidne taky (v teto knize byl dost nudnej).. ale Jona.. kdyz jsem to docetl, myslel jsem, ze dostan…
    V diskuzi Tanec - diskuse Komentář od Vena 26. července 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě