Edem
O uživateli
- Přezdívka
- Edem
- Datum registrace
- Návštěv
- 8,585
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@flanker.27 to je strata času asi taká ako sa o tom hádať.
-
-
@DanielSvatoš kolko je vela pocitaneho? Ak by si to zrovnaval ako vysoko su na tom diela od Kovaříka?
-
@DanielSvatoš napodobne
-
@DanielSvatoš boze 2 dni zivota presli ale, ked som to zacal pozerat, tak musel som to vidiet cele.
-
@Aviv vydaril sa dabing?
-
@p1e9t9r2 precital som po 12 a 1 a potom posledne 3-4 boli super. 13 sa mi uz moc nepacila a tak som skoncil niekde v polke.
-
@DanielSvatoš tiez si to myslim
-
@Nevada no dobre ale koho dcera to potom bude? Ci zrazu sa objavi nejaky bratranec z 150 kolena? to radsej nech to je niekto, kto so Skywalker-cami nema nic spolocne.
-
@sfik @Aviv @Arutha suhlasím
-
Harry Potter and methods of rationality
-
@Gepeto myslim, ze Dumbledore mal dost nad 100 rokov(130-150?) @Tyrion Lannister v knihach je o Grin. popisane docela dost.
-
@Nevada pozrene tie prve 2 casti, a nic zle co by som na to povedal, tazke tesim sa na dalsie.
-
@brbr no tie hady ho urcite kusli, ale asi to nebol jedovaty druh.
-
@Monte Karstark vau lepsia akcia jak cely Avengers a Marvel dohrmady a este som mal aj hrdinu, ktoremu som fandil.
-
@p1e9t9r2 mas pravdu, nikto nevie kedy 3 bude pomylil som si to s inou seriou
-
@p1e9t9r2 ved na jeho strankach sa dozvies, ze to ma vyjst az v 2017
-
@Achileus samozrejme, docital som to.
-
-
@sfik niekde som cital, ze vycistit to potrva asi20rokov ale predtym komisii tvrdili, ze to stihnu do zahajenia
-
@Sagart to si niekde rychlo vygooglis
-
@Aviv ale pozeral
-
@Magister_Peditum hmm zacnem s kaldivo ma krizom a uvidime, pretoze az tak casto nemam naladu citat ako sa geniom dari
-
@Benji cital si od neho aj nieco ine? su tie knihy dobre?
-
-
@p1e9t9r2 o com to ma byt?
-
@Monte Karstark oo to je nejake hra na mobil ?
-
@Everett_Young @DanielSvatoš ja tiez neviem co si o tom mysliet, citam, ze kopec ludom sa to velmo paci ja si to zaradit neviem. POzeral som 5-6 casti a proste ma ten pribeh divneho kazatela a jeho este divnejsie crew nezaujaj. Ale sceny, v ktorych…
-
@derfel asi najlepsie to bude nebrat ako film o Artusovi ale ako nejake fantasy, kde sa postavy volaju podobne
-
@DanielSvatoš vau ten LEGO Batman to bude fajna oddychovka. super trailer na Fantastic Beasts ale stale tomu filmu neviem uverit