Edem
O uživateli
- Přezdívka
- Edem
- Datum registrace
- Návštěv
- 8,585
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Benji hlaska tohto tyzdna Pickle Rick
-
@Magister_Peditum ako toto mozes vediet?? kde sa vylodili, maximalne tusim Tarly vravel, ze su tak den od Kings Landing?V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Edem 5. srpna 2017
-
@Denebola to tu uz bolo asi minuly rok
-
@Hund k tej armade T. Zarataj si dezercie vojakov, lordov (ak presvedcis najsilnejsieho Lorda zbehnut vela sa knim pripoji), potom ostatny mozno nestihli prijst k bojisku atd. + Lanisterske vojsko v serialy zatial vojny vyhravalo tak preco byy niek…
-
@David23 co ja viem, asi sa jej chce.
-
@naked.in.rain ok cas sa v fantasy knihach obecne tazko meria ale vies ked ta scena, kde nieco dobyvaju ma 30sekund neznamena, to ze v danej realite sa to odohravalo 30 sekund. Trebars Jaimiho utok na Highgarden mohol trvat mesiace(obliehanie atd.…
-
@Gepeto mozno je to takto medzi Hostinou a Tancom 6 rokov, medzi Tancom a Vichrami to bude 12 rokov
-
@červ no Sansu tam neposlal asi aj preto lebo je stale vydata za Tyriona.
-
@Sagart @Blackfish hej no presne tu najdes od tych istych ludi zkritizovanu kazdu cast GOT, uz 7 rokov, ale asi ich to bavi.
-
@Sagart celkom aj suhlasim, Demonska seria iba ak nemate co ine citat
-
@Nevadaa a si si ista sak treti ma vyjst v novembri tento rok (Oathbringer)
-
@zaklinac ale hej. zaujal ma ten svet, pribeh, a co sa stane s hlavnymi aj vedlajsimi postavami
-
@zaklinac ja som to cital a zatial su dostupne 2 diely, skor mas tam pohlad rozlicnych postav na udalosti bitky tam su aj take vacsie
-
@Bronn no predsa by ju poslal na Casteryovu skalu a dal jej dajakeho manzela.
-
@Beleg no ved z pragmatickeho hladiska Tywinovy je jasne, ze je lepsie obvinit trpazlika ktoreho nik nemarad ako hladat vraha, pretoze podozriva by bola aj vysoka zahrada a po vrazde krala, politicku nestabilitu nechces.
-
@Beleg mas to zle to su neposkvrneni + drak vs rytieriV diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od Edem 27. června 2017
-
@Aviv a podoba sa Aegon aspon trochu na nejakeho Starka??
-
@DonPadre dobre da sa povedat, ze je v nasej oblasti velka kopa problemov, ktore si musime poriesit ale preco si mam mysliet, ze sme pozadu? akoze technologicky?
-
@DanielSvatoš a to ukazali len tie boje ? Ak ano tak graficky to vylepsili razantne oproti minulym hram.
-
@Aviv ja si pametám, že niekde na transfuziológií môžeš nájsť mgr. Drakulovú
-
@Riokai nam je to jedno vypadnut z A dalsi rok nemozeme
-
@Aviv @Beleg tak preco nezacnete od zaciatku nejak som si nevsimol zeby existovali v tomto svete myty o stvoreni toho sveta, pricom ich v ludskej kulture mozno najst vzdy
-
@Sagart jednoznacne Mount and Blade
-
@Beleg @Aviv myslim, ze najednoduchsia odpoved je, ze Martin sa velmi nezamyslal cim presne bol svet predtym v ohrozeni a ako presne k tomu doslo. Proste to napisal tak a je to konstanta, z ktorej prisiel velky hrdina ktory vsetkych zachranil.
-
@Aviv no pdola mna musis mat aj naladu na tento typ filmov
-
@Achileus no praveze sa to neda zhodit na malo talentov, (to nieje pravda vykon nasej 18 bol tento rok fakt dobry, predtym 20) skor nas hokej ma mnoho problemov v mnohych aspektoch(rozpocet na hokej rozkradnuty, nie velmi schopny ludia na vysokych…
-
@Dreamer no predsa naucit dieta neuznavat autority, kritickemu mysleniu . To by bola moja odpoved.
-
@DanielSvatoš presne k tomu som sa chcel dostat :-)
-
@Achileus práveže Byzantici o sebe hovorili ako o Rimanoch a aj sa za nich povazovali a zase vydrzali 1000 rokov takze ano ku konci uz mali s povodnym Rimom (to myslis aky? Cisara Augusta? alebo ten, ked mali obdobie krestanskeho nabozesntva. ) mal…
-
@DonPadre a este na ake obdobie sa pytas, pretoze Rimska risa trvala od 753 bc. do 1453 ac.