Edem
O uživateli
- Přezdívka
- Edem
- Datum registrace
- Návštěv
- 8,585
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@zaklinac hej ja viem, ja som to od 5 cital tak, ze tie zenske charaktery som dost preskakoval a teoreticky to preskoc este na tie posledne 3, ked to dopisoval Sanderson.
-
@zaklinac pribeh Kolo Casu vidime z perspektivy ovela viac postav ako MP. Niektore sa mi nepacili cely cas ( trebars velka cast zenskych ) niektore sa mi najprv nepacili potom uz zacali pacit ( napr. kamosi). Mec pravdy menej postav a znechutili m…
-
@zaklinac to je tazka otazka. Zalezi, podla akeho kriteria?
-
@zaklinac v tej serii sa mi pacila 1 a potom od 8-9 po 12 dalsie som uz necital. Alebo 1-2, 16-18 ak mas tu staru seriu kde to bolo rozdelene.
-
@Aviv ja poznam jeden fajn hiszoricko/vojensky film, Krvavé pobrežie.
-
Ak poznate Stormlight archive tak nedavno po dlhsom case vysiel 3 diel a bol vazne skvely.
-
Tak nam islo o dlhodobe hladisko. Nepacilo sa nam to, ze sme boli vo vasom podruci, v tej dobe sa nam zdalo, ze v spolocnom state sme sa nemohli poriadne presadit. No a teraz, ked prideme do CR tak sa nam u vas dari lepsie.
-
komentar o tom, az to bude tak to bude, nikto nevie nic a kazzdy vie vsetko :-(
-
mozno to urobia na tuto dobu opacnym stylom, ziadny sex, primerane nasilia a viac na to pojde na hrdinsku strunu.
-
@flanker.27 @Sagart tak pozerat to nemusite, ja by som sa toho az tak nebal, tak ci tak by sme sa niekedy do stredozeme vratili, kedze remaky su tu odjakziva.
-
@Mikke a zachytil si aj tu spravu, ze sprovoznia aj vanila servery?
-
@Katrina len jedno sloboda a demokracia nie je to iste.
-
@flanker.27 mozno to bude nieco co bude mat 2, 3 casti max.
-
@Gepeto aha, ze v knihach to moze byt vsetko uplne inak napr. NK draka neziska, Aegon bude tretia hlava, NK sa dostane na juh inym sposobom
-
@Gepeto no nemusi v knihach mozu draci prezit a on bude tretia hlava. NK sa dostane cez Zed inym sposobom
-
@Dreamer vau, mne to pride akokeby ucil nejake roboty a nie pubertiakov.
-
@Rybba ja si myslim, ze scenaristi nechcu aby Arya zabila Sansu ale aby ju vyhostili zo Zimohradu( skoncenie Sansinej vlady) a potom by prisiel Malicek vzal si ju zenu a ponukol jej vladu po jeho boku Udoliu, Harrenhalu a bohvieco este Malicek ma.
-
@flanker.27 ano ja s tebou suhlasim v tom, ze ono sa to vola Artus pretoze to meno znie skvelo ale samotny film ten bol skvely. klasicke Dobro vs Zlo pricom predstavitel dobra nebol uplny tupec ako byva zvykom
-
@Tyrion Lannister a tu sa da zaspekulovat, ze vlastne ani Martin nevie ako spracovat niektore linky v knihach a preto mu 5,6,7 trva tak dlho.
-
@Blackfish akoze v akej vzdialenosti od ostrova by to mali robit? pretoze vies nemrtvym je jedno, ze je medzi tebou a nimi trochu vody proste nejaky 150 to zvladne.V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Edem 20. srpna 2017
-
@Tyrion Lannister ja nechapem preco aku taku realitu alebo pravidla cakas od serialu, o ktorom uz 7 rokov vies, ze ich malokedy dodrzuje a vzdy si ich prisposobujeV diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Edem 20. srpna 2017
-
@Dreamer a tento princip sa vola znicis hlavu telo zomrieV diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Edem 20. srpna 2017
-
@sfik no predsa taky aky sa bude v danej chvili hodit. Raz ked zabiju ineho padne polka nemrtvych inokedy jeden. To si si stale nato, ze pravidla fantasy sveta sa menia od epizody k epizode nezvykol?V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Edem 19. srpna 2017
-
@Witcher a navyse v dnes dobe balistickych rakiet a rakiet dalekehoo dosahu to uz taktiez neplati.
-
@Magister_Peditum aj par dni ved zasoby urcite mali a kym ten lad bude dostatocne pevny to potrvaV diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Edem 16. srpna 2017
-
@Magister_Peditum ako vies, ze to bol len den? nikde a nijak to tam nebolo oznamenaV diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Edem 16. srpna 2017
-
vau ta 6 epizoda je perfektnaV diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Edem 16. srpna 2017
-
@p1e9t9r2 to bude asi otazka penazi a casu, preco to tam nezakomponovali predsa len nemozu zobrat model Drogona a premalovat ho, no nie? tie draky sa od seba odlisuju aj inac.
-
@flanker.27 sa nedivim, ze sa im to tazko hlada, ked jedinu mapu, ktoru kedy v zivote videli vyzerala takto : http://www.freeworldmaps.net/world/america-centric/america-centered-world-map.jpg
-
@p1e9t9r2 hej ja. Uz 5 krat asi si ten termin posuvam o rok.