Edem
O uživateli
- Přezdívka
- Edem
- Datum registrace
- Návštěv
- 8,585
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
jeej v Suits hraje Varys a asi aj Catelyn(aspon podla hlasu sa mi zda )
-
to si to nahravas? no hej ked dojde municia je to fakt zle.
-
ja som videl aj tier 1 proti tier 5 :-) ale hej mal cetu s tier 3. Dobre ale to slovo nahodna bitva je vo WoT zvlastne definovane.
-
ja si myslim, ze keby mali palcaty ci řemdich či jak sa to vola bola by to ina sranda.
-
Ako hrat s pershingom? Zda sa mi, ze na tychto vyssich urovnach od 7 su stredne tanky uplne na hovno ked je v nepriatelskom tyme 9tazskych a 6 stihacov tankov. a este jednu vec zduse nenavidim, ked v bitke je na jednej strane o 5tazskych a na druhe…
-
-
M1on diky, no super to bude cely mesiac tak snad sa mi to podari a konecne budem mat strieborniaky na Pattona
-
a tych 30 killov, kde si to nasla ?
-
ked jemu to proste chuti
-
Ale aj tak sa vsetci tesite na dalsiu seriu :-)
-
Markolie: hmm a nazov filmu? lebo niektore casti tvojho popisu zazitku sedi na radu filmou dnesnej doby.
-
-
-
m1on noo videl som to a pozriem si aj dalsiu cast ale kedze nieco s takou zapletkou tak casto na obrazovkach nevidis tak ...
-
-
-
Brandon : no lebo uspavaci efekt zacina az na vyssich cislach aj tak najlepsiu metodu pocitania ovci vytvoril Mr. Bean
-
myslite, ze ked sa modli vymenuva aj mena Freyov?
-
zase nemozu v kazdom diely ukazovat jak porazaju dalsiu krestansku armadu
-
Everett Young - to zalezi natom ako sa budu pridrziavat wiki historie ale myslim, ze nam Ragnar v prvej serie nezomrie. Ved z Vikingskeho zivota a tradic este toho mnoho neukazali. Napriklad taku domacu politu a riesenie sporov noveho Jarla a pod.
-
Ale ved ten diel nebol az tak zly a o Caesarovi sa suskalo, ze mal nejaku gay prihodu tak to pouzili aj scenaristi.
-
a to si uz nitko nespomenul na Firefly ? www.youtube.com/watch?v=7DiWxcilWtU
-
Kolikokoli: Vikingovia z konca 8 storocia a krestani ? Nema sancu si v ich zemi najst stupencov ale budu mat z neho srandu a ako vravim proste ho zabiju az budu mat jeho zvastou dost.
-
Kolikokoli : tiez si myslim a plus budu chciet dalsie informacie o tych uzemiach a ludoch a aj tak ty mnisi budu ako otroci a ked budu moc hovorit tak im proste vythnu jazyk.
-
ja myslim, ze to asi zalezi na vasej predstavivosti, ktora imaginarna zem vam pripada vecsia, kedze ziadny z autorov vam na zaciatku nedal k mapkam mierku.
-
a Ohne dich sa ti nepaci ?
-
Gepeto: no lenze ja som stare nevidel takze neviem co vsetko tam bolo ale v novej serii som nikdy nemal pocit, ze mi nieco uslo alebo nedochadza. Nuz a Nevada to vyriesila.
-
nesom odbornik na doctora a videl som len nove serie a cosi malo cital o starsich ale kludne mozes zacat novou verziou, neni to remake ale pokracovanie(nie v zmysle, zeby ta stara nebola ukoncena) po xy rokoch.
-
a praveze by som ak nepoznas pribeh nepovedal, ze je to spoiler moze to vyzniet tak, ze mlady vlk-kral severu straslivo bojuje(sak na obrazku este neumrel)
-
Fear and Loathing in.Las Vegas, myslim ale mna nic nenapada a vidim, ze chmurov ste este neuhadli