Edem
O uživateli
- Přezdívka
- Edem
- Datum registrace
- Návštěv
- 8,585
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@SirPercival tak to dufam, ze to prezijes bez velkej ujmy na zdravy nova seria zacina tusim v polke aprila.
-
kludne to mohli urobit aj americania aby vytvorili rusku jar, ved oni to robia radi uz par rokov. Len iny uhol pohladu boh vie kde je pravda a ja sa za arbitra nepovazujem.
-
@Chmur mne sa prave Trull pacil, ked som to cital tak som si povedal aha konecne kladna postava a neni ani nijak dementna.
-
@JoeGyry to je len inak pootoceny mec, ci divne vytvorena rukovet meca.
-
@flanker.27 okej napisat ziadna adaptacia sa ti nebude pacit bolo prehnane pravda.
-
-
-
@pavel ja si myslim, ze ten cernoch sa len prezliekol za Stormtroopera aby od nieakal zmizol.
-
@Hildegarda Spissky hrad ?? Prezrad prosim, aku to ma spojitost s WWZ?
-
tretia seria newsroom zacala vazne skvelo.
-
@Gepeto to bolo finale??? nie je nahodou finale na vianoce ?
-
@M1on AHA jasne, Theon a to preto lebo mu zabil psa (omg)
-
@Montezuma3 vzdy lepsie ako atomovu bombu
-
-
@flanker.27 @Gorgloj vedeli by tse tak z pameti, v ktorom total ware (aj vsetkych modoch a datdiskoch, ktore ste hrali) bola najlepsia AI v bitkach a takickej mape??? Lebo co sa tyka bitiek vsade sa mi zdala ta AI taka riadne retardovana.
-
@flanker.27 ja som tu kampan tiez tak hral a to ma najviac z celych TW najviac bavilo. @sarven kup vsetky
-
@Marek dvorsky??? nebalo by byt dvorny ???
-
@Blackfish :D
-
@svoa00 tiez pozeram uz od premiery prveho dielu
-
Biela vlajka ale symbolizuje, ze sa napr. narod vzadava a nie, ze v nejakej jednej bitke kruto prehra
-
@Everett_Young ja som mal vzdy pocit, ze je to kvoli 2. sv vojne kde sa francuzske najvyssie velitelstvo tak rychlo vzdalo. ( pricom ostatny este chceli bojovat) Potom z toho niekto urobil vtip a masy nevzdelanych ludi si nato zvykli.
-
@Gepeto mne sa tiez tato epizoda velmi, velmi pacila
-
@Everett_Young ved stary uz je
-
@M1on ja som cakal, ze proste nepreziju a tiez sa divim co to je za komando v kapucniach
-
@Nevada alee neschranoval by si Ilry. tie vajcia pre mladeho Gryfa??
-
@M1on ja to pozeram a celkom ma to chytilo
-
@Montezuma3 ja si myslim, ze to je panovnik frankov
-
@Everett_Young kto bol je Auri nejak si neviem spomenut aj ked so mto cital dost nedavno.
-
@M1on ja, hej nakonci, pri nalievani kavy
-
@Vena nie to pisal jeden ale ten zomrel a potom 3 posledne diely dopisal niekto iny