Edem
O uživateli
- Přezdívka
- Edem
- Datum registrace
- Návštěv
- 8,585
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
moj nazor na toto je, ze nazacitaku Martin(ked este nevedel, ze to bude mat 7 knih, 20 rokov pisania) nejake taketo Illyriove a Varysove machinacie nejak riadne neriesil. Takze pozerat sa spetne a dopasovat Aegona a vajcia je neodvoditelne.
-
fajn epizoda, dokonca ani dorne nebolo zle
-
-
necakam, ze tuto sezonu uvidime utoka na Johna
-
@Denebola momentalne nema logiku ziadna Sansa(knizna, filmova)V diskuzi Hra o trůny 5x06 - Neohnuti, neskloněni, nezlomeni - Ice & Fire Komentář od Edem 21. května 2015
-
@svoa00 ja som tiez cakal, ze toto je nova Sansa, zena ktora sa aspon pokusi Ramsaya dat do laty a ona nepovedala ani pol slova.V diskuzi Hra o trůny 5x06 - Neohnuti, neskloněni, nezlomeni - Ice & Fire Komentář od Edem 19. května 2015
-
proti tym americkym tymom vam to tento rok nevyslo a skoda, ze ani uznatelny gol nepadol.
-
ach boze z toho co som si tu precital niekto vobec nechape ako funguje vyrokova logika. @Everett_Young to je ta cela kniha o Auri ??
-
@Nevada @Kalam Mekhar snad viete pouzivat postu, pretoze sa zacinate opakovat. Dookola kricat mne sa paci toto a mne sa toto nepaci sme si odzili v skolke.
-
@Gepeto aj taky mozu byt porazeniV diskuzi Spoilery/rozdíly v seriálu - (spoiler všech knih a epizod seriálu) Komentář od Edem 7. května 2015
-
@M1on a to bola len 1 otazka taka zvlastna, pretoze ak ano tak nic sa nedeje 1 divna otazka by o zmaturovani rozhodnut nemala.
-
@Hildegarda ja som na to tiez vysvetlenie nedostal, proste sa to nejak medzi ludom uchytilo.
-
@Everett_Young ja tiez, Karsa nicitel civilizacie.
-
:-$
-
@Dreamer tak na to sa da povedat : Vyhybaj s tomu ako sa len da. @Nevada to, ze prveho Terminatora ma rad skoro kazdy, tie dalsie uz coraz menej ludi. Ano 5 pokracovanie o robotovi + serial, ktory sa vrati v case aby zmenil buducnost tak, z…
-
@Nevada prave ja mam tie filmy velmi rad ale vazne, ked sa zamyslas trochu z odstupom tak ostane ti to co som napisal vyssie a ta ista otazka co preboha chces od piateho filmu(dik@flanker.27), kde len prvý sa paci 99% ludom, ktory ju zhliadli.
-
@M1on akoze bozskeho herca Arniho? dobry vtip :D
-
ved je to len film, kde sa robot z buducnosti vrati do minulosti aby niekoho zabil. WTF co od toho pre bohov ocakavate, hlavne po 5 filmoch.
-
@Montezuma3 nechodit nikam, ostat v posteli.
-
@Dreamer no podla mna to nie je magic ale je to Autor tak povedal, lebo autor je vo svojom diele vsemocny Boh, ktory neriesi akukolvek fyziku, chemiu atd. ked sa to nehodi ako aj v tomto pripade. V skutocnosti moze nastat dlha zima aj v nasom svete…
-
mne sa hlavne nepaci veta, ktoru casto v mediach vidim: Vsetkych 10 milionov ludi, ktory v Cesku (alebo 5 na sSlovensku) ziju prave najviac trapi konvoj, pad lietadla atd. Pricom urcite viem, ze tych ludi je mozno 1000- web diskutery a nejaky lduia,…
-
a aky je vyznam slova rasista v 21.storoci?? lebo ja uz neviem
-
@Everett_Young mozno v druhej polke dalsiej serie. Vlci podla mna nie su Neganov gang.
-
@M1on tiez som zvedavy ake to bude a co hovoris na finale 5 serie the Walking Dead ??
-
@Krisa na to sa musis divat iba od krku vyssie a potom ked chces prejst na od krku nizsie, zatvorit oci.
-
ja hlavne nechapem preco v mediach a na internete riesite prave tento Americky (NATO) konvoj, ked ich v minulosti cez Cesko slo asi 15060+4631650
-
@Chmur no ano aj ked postavy niesu ciernobiele mozes niekomu hodit nalepku zaporak alebo sviniar, parchant atd.
-
skor by som povedal oni maju tolko vojakov kolko prave spisovatel potrebuje aby mali.
-
@p1e9t9r2 hej to ma napadlo tiez, ze povie nam historiu, ktoru ten kronikar zapisuje, a potom to skutocne zacne.(alebo umre pretoze dostane infarkt a bude koniec)
-
@Arutha @Everett_Young ANOOO Devi je super