Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Tak jo, poslední tip, je to situaci, když Mel dávala vybrat divokým jestli kleknou a spálila "roh zimy" a falešného Manceho. A řekl to Jon Snow shromážděným členům hlídky, nebo někomu v nejbližším okolí. Ale ruku do ohně za to nedám :D
-
Kdyby nechtěl aby Tywin zemřel, tak k němu Tyriona nepustí :)
-
Tak hlavně že mají podporu USA, takže to budou ti hodní kluci! O tom žádná! :D
-
Ten to určitě nebyl :) Tohle směřovalo na Tommena. A bylo to potom, co se zjistilo, že Tywin je ve věčných lovištích. Takže to bude z Tance Draky bych tak tipl. Taky se můžu plést, ale zaboha nevím kdo to řekl.
-
Ano bezohledný je zcela určitě, s tímhle se dá souhlasit. Ale opět záleží na úhlu pohledu. Varyse beru například úplně stejně jako Malíčka, s tím rozdílem, že se slouží záměru dostat na trůn Targaryeny. A bezohledný je úplně stejně, když odstranil …
-
What? :D Já jsem si fakt trval na tom Davosovi!
-
Proč si myslíš, že Littlefinger je zlovolný. Já ho jako záporáka určitě nevidím, jen jako velice schopného hráče. Zlovolný je Ramsay, Joffrey, Hora, postavy co tam jsou pouze proto, aby ublížili. On naopak bojuje o moc jak nejlíp umí, vyhrabal se z…
-
První část, budiž, zní zajímavě. Ale ta druhá.....to zní dost populisticky a škarohlídsky, není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř a trvám na tom že se teď máme ještě dobře. Každý je svého štěstí strůjce a já znám lidi, kteří se vlastní pílí a um…
-
@Stannis_Baratheon Měli by je oběsit už z principu. Ale nestane se tak. Vypukne tam boj o moc, rozkol hlídky a lehká práce pro bílé chodce. Stannisovci vs Divocí vs Zbytky hlídky. Hlídka, co zapomněla co hlídá by měla být očištěna ohněm.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 25. března 2015
-
Já nevím co v tom západozemí berou ale chci to taky :D Ale po těch vizích co má melisandra, daenerys, teď má halušky i Cersei...V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 25. března 2015
-
Po zásahu obrem do nebes! Nebo když jsem pomáhal Daedře vyčistit její chrám pro fajn svítíci nožík tak mě mrcha vynesla do oblak a pak nechala zahučet dolů! :D Ale v legendary edici, kterou jsem hrál naposled už takové bugy nejsou :) Jo jinak js…
-
Ned Stark nikdy neumřel! Bylo to divadlo! Stejně tak jako přistání lidí na Valyrii!V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 25. března 2015
-
Jooo, tam nějak to padlo! :D A já si nebyl jist, kterýmu to tam Davos řekl, když ho přemlouval.
-
@Stannis_Baratheon Na to že jsi feudální vladař a právoplatný král 7 království tak jsi nějakej moc demokratickej! :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 25. března 2015
-
Šlo by to vyřešit tím, udělat z nich pomocnou hlídku a obsadit s nimi hrady podél zdi a pozemky k nim náležející, je tam valná většina hradů neobsazená. A zároveň by se zvýšila bojeschopnost. Nenutit je klekat ale aby pracovali pod svými pány pro No…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 25. března 2015
-
Davos k Godriku Borellovy? Nebo k Manderlymu.... Teď už si přesně nevzpomenu kterému z nich to řekl.
-
Já toho Bloodravena nebo Krvevrana ;) Rád. Já se všeobecně vyžívám v takových postavách jako jsou Sigismund Djikstra, Kardinál Richelieu, Krvevran, Malíček, Varys, Lord Vetinari. :)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 24. března 2015
-
Však ona temná hvězda dopadne na obličej mladé lannisterky :)
-
-
@Jay Já teda měl dojem, že po vrrcích házel zapálený šišky :D Pravda, zapálil je holí, ale nešlo o Fireball v pravém slova smyslu :D
-
A čtenář se poblije :) Azor patří k boudě, nebo na vodítko, ne do hrdinské bajky :D
-
Teda dřív než Sandor a Sansa mě vyskočil Dunk a Rohanne.
-
Já ti to povím :) Nic :) AA slovy klasika ebyl, ení a ebude.
-
Koukám, že jsem se asi špatně vyjádřil, nebo čteme jinou knížku :)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 18. března 2015
-
Tyrion je povahově Lannister mnohem víc než Cersei, Jaime a jejich incestní děti, kteří tímhle vztahem a potěrem inklinovali k Targaryenům.... Tyrion je povahově Lev jako řemen!V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 18. března 2015
-
Teda, s Community už jsem to dááávno vzdal :D To už má šestou serii?
-
@Everett_Young Naděje určitě.... ale co GRRM?
-
Já mám za to že Azor Ahai je hloupá pověra omezených západozemců a pomatených kněží a kdyby tam nějaké takové "vtělení" fakt bylo, tak si Martin zruinuje příběh. A musím říct, že sdílím nevoli k Daenerys. Postavu, která si stále myslí, že dělá dob…
-
@p1e9t9r2 Vsadím boty že by ho dokázali vzkřísit jenom aby to mohl dopsat... A to JAKÝMKOLIV způsobem.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 13. března 2015
-
Teda, včera jsem se procházel po Neoluxoru a tohle mě trefilo do očí z razancí bourací koule osazené Milenou Cytrusovou.... Ta obálka bolí, ale jelikož je to čás univerza, došel jsem k tomu, že je čas si to přečíst. Zatím to není zlé, mám za sebou p…