Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Nevím no, ty pasáže ze současnosti mě přijdou jako nějvětší opruz... kvůli nim to nikdo nehraje.
-
No vždyť já vím :(
-
-
Nenutil no :D ale tak já už mám onen díl předsebou a ten 4 byl skvělý tak doufám že to nebude padat moc hluboko :D
-
Děláte si srandu? Já jsem u třetího dílu druhé serie B.S. a vy takhle? :D To né todlecto!
-
Taky jsem u infinite zůstal s otevřenou hubou.... Ale nehrál jsem originál Bioshock.. musím napravit :)
-
-
Škoda, Tak si zase počkáme :) Na Větry zimy :D
-
Fury - ne, prostě se mi ten film nelíbí, nehledě k tomu, že to nemá žádný děj. Prostě partička stereotypů (vypatlanec, mexičan, geroj velitel, černoprdelník a nováček) si vyjede v tanku na vycházku mokrou francií/belgií/německem (je to fuk, všechno …
-
Co říkáte na Chrismas special Doctor Who... Osobně by mi nevadilo, kdyby to ukončili o scénu dřív... A ten konec ala Počátek... Btw. Ta Shauna nebo jak se jmenovala mě přišla jako dobrá náhrada Clary, ta hodně padla přes celou serii... už to není im…
-
Kluci mají penis, holky zase vagínu! :D /Policajt ze školky
-
Overlord II, mě baví být tak krásně zlý! :D
-
Alkesh a HaTak byly vtipné tohle už se opakuje a i text je slabší :)
-
Tak to ani nevíš jak mě to potěšilo, tahám se u toho za šulínka.
-
Právě jsem se vrátil z kina. I když jsem šel s obavou, tak se nevyplnila. Hobit mě potěšil. I přes nedokonalosti, které má, je to pro mě výborná adaptace knihy, pohádkovost z ní zmizela, zůstalo fantasy. Já jsem s celou trilogií spokojen. (Ne, že by…
-
Pánové, 2016 nástup :) Pokud vám nebude 30 bude odvod :)
-
Taaak, udělal jsem si radost, pořídil jsem si skyrim na xbox, dostal jsem pozvánku do Heroes of the Storm a znovurozjel wowko. :) (to že momentálně nemám přítelkyni s tím vůůůbec nesouvisí :P)
-
No, můžu říct, že pozdě. A dlooooohooooo jsem to rozdýchával.
-
Ale tak SheMaster byla zahraná parádně, stejně jako předchozí Master. Ale ten zbytek! :D
-
DW Finale - Co to mělo znamenat? WTF?
-
ZMETKU! :D já na ni čekám jak na smilování a ono nic. Ale WoD mě potěšil, ale na Burning Bladu je to peklo. Je locked a včera 30 minut ve frontě.
-
-
-
@Everett_Young Tak to jsi mě nepotěšil :( Každopádně za tím se Supernatural si stojím, chtělo by to nějaký díl se starou atmosférou. Monstrum z kategorie monster a ne démon. Třeba Sasquatch, Trpaslíci kanibalové, Mothman, Bezhlavej jezdec, Goatman…
-
Tak jsem začal sledovat Sleepy Hollow :) Líbí se mi atmosféra, připomíná mi první díly Supernatural. Mohli by to tam trošku vrátit, pár monster mimo ty obyčejné vlkodlaky, démony a anděly. Třeba parádní byl Strašák nebo Wendigo. Jsou kvanta z čeho v…
-
I sense disturbance in the Force! TOO MUCH CGI!!!!!!!!!!!!! Prosím prosím, staré masky, kulisy, u Pána prstenů to fungovalo epicky a né natáčení před zeleným plátnem. Já se nedivím, že se i sir Ian McKellen rozplakal.
-
Hail Hydra?
-
Všichni už jsou mrtví dave.
-
Mě se v Oblivionu hrozně líbil ten bazén, nádhera.
-