Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Ten karetní Tyrion je dobré permoník :D
-
Štve mě že tam nebudou, ani linka Symona Silvertongue a Jirky "Bronna" Babici
-
Nejlépe připoutaného a beze zbroje.
-
Tak kolik si může vzít herečka, za to že se nechá prostřílet šípy :D
-
Nechápu proč tam nedají Lady Mormont, Jona Umbera a a radši plýtvají prachy na buzeranta co se v posteli s Lorasem nebo na konečnou popravu Ros.
-
jo ten Indián :D Teď mě napadlo, že to byl takovej Bobby Sixkiller a ostříhanej Reno Raines jako Mero :D
-
@Branislav_Gepeto Neviděl, ten tvůj výklad je tedy k ničemu :D Takhle, chtěl jsem se zeptat jestli tyhle vlastnosti už rudí kněží měli, nebo je znovuzískali? Protože Mel se zdá být v kejklích dost zběhlá běhna.
-
Nějak nerozumím tomu systému, magie ve světě byla vždy ale tlumená. Teď, s vylíhnutím draků se vrací o krapet silnější. Disponovali by tímhle vším - oživení, zážeh ruky, vize, trik se špičatým kloboukem od Mellisandre - kdyby se draci nevylíhli, neb…
-
Prostě mi tak nějak nesedly do oka. zadek v pohodě. Asi to bude tím seriálem.
-
Úžasná :)
-
Po aktivu důstojnického sboru odpovídá ruský generál na dotazy svých podřízených. „Dojde ke třetí světové válce?” „Je to dost pravděpodobné.” „A kdo bude naším nepřítelem?” „No, možná Čína.” „Ale my máme jen 150 milionů obyvatel, a …
-
Tož Daario nakonec v hrané podobě šel víc než z traileru a fotek. Dračí holka má pěkné zadek ale divné tvar hmmm předních atributů. Tyrion naprosto dominuje celó svatbu, opilecká etuda to naprosto zachránila. Joffa málem kleplo :) :) Ohař s Aryou se…
-
-
Tož faň :) A neprdol, nemeslel sem enem tebe.
-
Tady je to samé Grammar Nazi :D Bodo psat po hanácke.
-
Co to je za výrazy sakra? :) Uklidni se :)
-
Živé stromy? Zelené sny? Borec zapletenej do kořenu stromu a je pomalu nesmrtelnej? To je ti málo důkazů? Jak píše @Dreamer
-
Kde zas mám chyby? Y/I? S/Z?
-
Mě se líbí to druhé téma, postavy zkonily co mohly a nelogických rozhodnutí je tady přehršel, Starkovy, abych nechodil daleko :) Chyby jsou započteny v konečném zúčtování.
-
Něco mě napadá, ale chce to asi čas :) Teď mám rozepsanou jinou povídku.
-
-
-
Vypadá dobře no, asi taky po zkouškách zkusim :)
-
A Krisa pádluje nebo vesluje, nebo se odráží nohama ode dna ? :D
-
Nevím, já se na simpsny dívám jen v češtině, ale tahle hláška tam sedne :)V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od Blackfish 23. května 2013
-
V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od Blackfish 23. května 2013
-
-
Takhle, máš pravdu, když děláš práci špatně, tak tě vyrazí... Pokud to nejsou tvoji kamarádi a nemáš to posichrovaný:)
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 23. května 2013
-
Rozhodně lepší než Michal de Bílek.