Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Protože je to šílená holka, která kam jde nechává za sebou zkázu? :) K vládnutí má větší vlohy snad i Cersei....
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 22. května 2013
-
Hodnej pejsek, dej pac... :)
-
Ne, dračí mamku nemám rád.
-
Já nějak nemusím letadla :) Pro mě je hlavně zážitek ty těžké ocelové bestie na pásech :) A zvláště Němci..... Ten pocit likvidovat s Konig Tigerem ruské Stalince mi zatím War Thunder nedá :)
-
Deus Ex - Human Revolution, skvělá hra. Pro odpočinek po celodenním učení jako dělaná, člověk se u toho nemusí tak vztekat jako u World of Tanks.
-
Daario měl být Ashur ze Spartaka, to mě nikdy nevymluví,tady ten prostě nemá nic co by dělalo Daaria Daariem..
-
Že by Lisa? :D
-
-
Dočkáme se?V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od Blackfish 18. května 2013
-
Tak Švýcarsko-Švédsko, možná mě Sedinové překvapí, dneska tam drtili Finy solidně ale Švýcaři to je letos sakra kvalita, makají jak ty jejich hodinky a jsou multifunkční jak ty jejich nože. Krásně na sebe navazují, puky jim jdou na hole, vědí o sobě…
-
-
-
Hnusnej faul, musí to sakra bolet ale když ho vidím jak se tam škube tak se neubráním úsměvu :)
-
Čeká nás horké léto. Ivani budou pálit hokejky.
-
V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od Blackfish 16. května 2013
-
Ano souhlasím, a to se pak jeli jen mrknout na Rudou baštu? Nejvíc logické se jeví přistání na sever od Duskendale. Ten pohled na město měl asi jen upoutat pozornost a zdůraznit že Robert byl jeho otec.V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od Blackfish 15. května 2013
-
Černovoda ústí v Kingslanding, nikdo si nevšimne Stanisovy kněžky a vojáků pochodujících u hlavního města... A navíc její lodi....Podle těch indicií byli někde okolo Gods Eye. http://gameofthrones.net/images/Westeros_Maps/map_of_westeros.jpgV diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od Blackfish 15. května 2013
-
Souhlasím s Flankerem, a kde sakra s tím bratrstvem byli, že když jedou na Dragonstone musí míjet Kingslanding? Nějak mi to nedává smysl. Né, prostě tady ten přesun je geografická blbost, větší než Malíčkův teleport, kterého by si i čtenář (např. já…V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od Blackfish 15. května 2013
-
Dobrej díl to nakonec byl, ale nějak jsem čekal že Jaime hodí Lockeho medvědovy. Jejich linka skvělá, Jon dobrej, Tormund skvělej, Ygritte na facku. Nechápal jsem co chtěl tvůrce říci tím Tywin vs. Joffrey, to že je větší lev Tywin víme už dávno. Sa…V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od Blackfish 15. května 2013
-
-
Zapl jsem to právě, rozhovor Talisy a Robba, ona je nahá na posteli a říkám si: ZABIJ JI TEĎ JEŠTĚ MÁŠ ČAS! Maminka její se asi jmenuje Tywin.V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od Blackfish 15. května 2013
-
To bude peklo no :) A mám dojem že Jacka Gleesona na ulici někdo pobodá :D
-
Dobře, takže tady už tlačítko spoiler nepoužiju, Talisa/Jeyne přece ve dvojčatek frnkne Robbovy s Černým Walderem a on odtáhne s celou armádou na sever. Přece by tak brutálně nezměnili děj.V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od Blackfish 14. května 2013
-
Dneska po hokeji a po zkouškách se na to mrknu :) když se na to "pozitivně" podíval i flanker tak to bude asi dobré.V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od Blackfish 14. května 2013
-
Též, prošel jsem si i ten blog a nejlepší je: Theres no cure for being the cunt.
-
Nespoutaný Django, po dlouhé době film, který mě udržel u obrazovky celou svou délku :) Waltz je skvělý, Jaime Foxx správnej. DiCaprio už ukázal že není jen kluk z Titanicu. Hodně vydařená Tarantinovka :) I dnes jde natočit kvalitní western.
-
A to Stannisovo že Robb must die?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 13. května 2013
-
http://www.reflex.cz/clanek/co-vas-zajima/50438/orgasmus-jako-umeni-pet-zen-vyvrcholi-pri-cteni-oblibene-knihy.html Máte i vy knihy, které ve vás vyvolávají podobné pocity? :twisted: ;-)
-