Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 17. června 2013
-
Jsem :( A jsem smutný :( Neuvidím ji do příštího semestru :( Ohledně antiviru: já nějak nevěřím ani jednomu z těch dvou.
-
Tak taky se přidám:V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 17. června 2013
-
Aha, když mám Avast a Spyware Terminator tak to radši ani nebudu stahovat, to by se to začalo hádat okamžitě :D
-
On si tam piplal postavu 5 knih jenom aby ji bez užitku zabil? No, i když je to GRRM....V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 17. června 2013
-
-
-
To je podělaný, taky se mi to dělo. Možná je to virus, na stolním mi to dělal, stačil reinstall windows.
-
Chápu těm důvodům, kdybych vydělával víc než v příležitostných brigádách vydělávám, šel bych do toho, takhle asi zůstanu u PC.
-
To je Industrial :P A nebo ten jejich mix Neue Deutsche harte :) A když vám to nestáčí coby metal tak co taký Sabaton(power metal), Amon Amarth (melodic death), Varg(Pagan/Folk), Powerwolf(Power) , Freedom Call(Power), Hammefall(Power), Judas Priest…
-
-
-
-
-
-
Zemní elementálové jsou nám nakloněni.
-
Dáme návrh na HBO, šoupnou tam trošku porna, trošku krve a bude to na Emmy jasná výhra. Nazveme to třeba Game of Crowns: Czech Edition.
-
něco přes 10 tisíc, oni zlevnili ? Ani nevím.
-
První díl byl nic moc, stále se to opakovalo, bylo to takové sterilní ale vývojáři o něm sami řekli že si jen zkoušeli engine a začátek příběhu. Dvojka byla super. @Thorar Vím že to vyjde i na konzole ale nevím kde bych na to momentálně splašil pe…
-
http://www.eurogamer.cz/articles/zaklinac-3-e3-2013-dojmy?eg CHCI! Zaklínač III bude pekelná hra. Sice mě štve že ho dělají starším, přestože by neměl viditelně stárnou v takovém časovém období ale i tak. Bude to nářez a já potřebuju masívní upgra…
-
Ale oni by sami žít neuměli, ani to nechtějí jak židé. Oni rostou a jsou vychováváni v tom, že budou parazitovat společnost.
-
-
Lidi si prostě zajedou na nákup do velkého obchoďáku s multiplexem a pak do kina. Výlet na půl dne, v malém kině by to dalo slabé dvě hodiny. Pak bych řekl že multiplexy válí větším množstvím filmů a časů, čímž taky malé nemůže konkurovat. A určitě …
-
No jo no, je to tak. Skoro to zlikvidovalo tu, konkurenc.
-
Kriso, ty jsi taky psychopat jak tady Ramsay ? :D
-
To ani nemůžeš :) pokud jsi nebyla v kině :D http://www.csfd.cz/film/225387-muz-z-oceli/
-
TO BY SE TI LÍBILO VIĎ!!!! Na tom lůžku, v tom stanu, bys čuměl s papulou otevřenou jak Sam s Deanem :D
-
Královna :) Charlie Bradbury. Pravda, Fel je skvělá ! :D To je ženská pro chlapa, né to děvčátko Maisie :D
-
Kdo je ten Bard (jakožto herec)? a proč mi připomíná Willa Turnera? A proč by elfka nemohla být hnědá do zrzava (přiznejme si to, políbená ohněm Tauriel není!)? A odkdy vlastně umí táta péct? A odkdy Everett Young kouká na jiný ženy mimo Maisie Will…
-
Vůbec nevím jak začít :( Nic mě nenapadá, ani když ležím u rybníka v tráve, popíjím Budvar a čumím na nebe. A to je zlé. Tenhle smradlavé, šedé svět kolem mě vysává.