Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Tož to né :D
-
Sláva soudruhu Veliteli! Mimochodem začal jsem číst povídku s pořadovým číslem 1. a doporučuju si pustit:
-
Též. I když jsem viděl ty kvanta textu tak jsem se zalekl.
-
Pokání Sandorovo :) Moje oblíbená postava, to je za bludišťáka.
-
Sedmé doktor vypadá trošku jako Hádankář z Batmana :D
-
Teda Doctor Who nesleduju ale ho hrál Rowan Atkinson ? To se mi nějak nezdá. A vůbec to vyznívá jak parodie, takže asi budu za blbce.
-
Ani nevím, mám dojem že jsem to někde četl. Něco v tom smyslu že když se stal Lordem Velitelem tak měl u sebe Temnou sestru. A pamatuju si to česky, takže asi z knih nebo fakt nevím.
-
-
Co vím, tak bojovali ve War of Ninepenny kings i Zlatá společnost. Takže je možné že Blackfyre má někdo v blízkosti "Aegona". Co se týká Dark Sister tak je určitě za zdí u Bloodravena. Co vím tak si ho vzal na zeď a tam teď není, takže leda s ním.
-
-
-
Manderly je skvělej! (Pokud je to on s těma koláčema :D )
-
UTB Zlín, Management a Ekonomika.
-
-
Pokaždé když se někdo takhle zeptá, on zabije Starka! Pozor! (Já vím je to ohraný ale furt dobrý :D )
-
Á moje bába vlkodlak :D Super film :D Mám rád celou trilogii :D
-
Hraje někdo WoT ještě? Samému se tak dobře s*re a jezdit sám je mnohdy nuda, když máte tým plné poláků.
-
Kdyby jste hráli Diablo III tak se připojím :D Tohle nemůžu najít :D
-
Ale taková pomerančová kůra na mladé děvčici taky néni faň. A díky, tvým výkladem se to dokáže znechutit.... pré tekutiny živočisného původu.
-
Správná holka má být krev a mlíko :D
-
Vychrtlé se taky počítá?
-
Ok. Začíná to být podezřelé. Kde je Krisokuchařka a Lord Velitel? Dávejte si pozor co jíte!
-
Někde to tu mám ale za boha nevím kde :D
-
Titan Quest, aaa to už jsem dlouho nevytáhl :) Co tam hrajete? :)
-
Podezřívám tě že máš nějaké romantické city. Okamžitě píšu GRRM aby přitvrdil! On vás toho zbavi!
-
A naše hlodavčí kamarádka? O té jsem taky neslyšel :D
-
Zradil hlídku. Za to je jediný trest! Alison Trhej!
-
S Westeros:Total war jo, celkem mě to bavilo ale by to moc jednoduché. Tady s Blackfyre modem nebo co to je ne.
-
Neuvěřitelné co to s člověkem dělá, koupil jsem si broskve a když je jím pokaždé si vzpomenu na Renlyho :D
-
Aleku! ???????