Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Byl jsem před dvěma lety na masterech a Powerwolf perfektní, bohužel nemám už žádné parťáky , kteří by tam jezdili se mnou. Takže abstinuju :D
-
-
-
Včera byl P. Dinklage na primě mám dojem v roli šíleného vědce ve filmu Superpes.
-
Já střílím zlatejma za kredity :D
-
Mno tak já mám 75 a jsem spokojen, houfnice nerfli, dingají a jsou dost nepřesné. @Everett_Young jsme ve hře tak se ozvi :D
-
-
-
Na železném trůnu sedí Tommen a Tywin je mrtvý, takže pohled železného trůnu, nebo cokoli čemu vládne je bezvýznamný, prakticky si vládne každý sám za sebe. Bolton severu, Freyové říčním krajinám, Lannisteři ještě mají okolí Skály a Lannisportu, Dor…
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 11. července 2013
-
Kdo vyhrál Tour de France 1940? Sedmá tanková divize Wehrmachtu.
-
Pan Alfons? :)
-
Zahlídl jsem na ČT 1 dva díly francouzské detektivky z 18. století: Nicolas Le Floch. A přišlo mi to celkem dobré, jen jsem se někdy ztrácel ve francouzských jménech. Viděli jste to někdo? Máte k tomu co vypíchnout?
-
@MissUtahraptor Rhaegar je Pe-pe pe pedofil :D
-
-
-
-
Urvat hlavu? Hele a co takhle mu ho převlíknout přes hlavu. Nebo to myslíš že je to fakt jako obojek bez zapínání, který se při aplikaci zakove na věčné časy. Já si to spíš představoval jako dlouhý náhrdelník s mnoha článků.
-
Trošku mi to připomnělo Assassins Creed, takže dávám +.
-
-
http://asoiaf.westeros.org/index.php/topic/54805-renlys-peach/
-
Kašli na to, mám zvláštní smysl pro humor :D Je to vtipný pro mě, a nebo, je tu ještě jedna možnost, není to tak vtipný :D
-
Doporučuju pustit si k tomu Landa: Zombice.
-
Nic, prostě jsem chtěl udělat trošku srandy. Nic hlubšího za tím nehledej :)
-
@M1on Renly v pár scénách v seriálu tak energicky kousal broskev, například když se měl setkat se Stannisem, tak mi to utkvělo v paměti.
-
-
Mno, já bych řekl že ten "mistr" není ani mistr, jelikož toho pravého zabil a tohle je nějaký uctívač démonů, který hraje sám za sebe na počátku Robertovy levoruce proti Targeryenům.
-
Tak abych pravdu řekl, tohle mi moc nesedlo. Není to holt můj šálek čaje. Školní romány mi nikdy nesedly a převádění zajetých postav do nových kolejí taky ne. Jinak je to určitě napsané dobře :)
-
Mno nechám si to na později. Je to hrozně scrollování :D
-
Chyby tys odpustit neslíbil jsi ?