Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Hildegarda Jak chceš tohle vytrhnout z kontextu, to tak prostě je. A navíc se tam časem dostanou k moci větší svině než tihle "diktátoři", tím myslím Islamisty a podobou extremistickou pakáž. USA si pod sebou řeže větev a většina evropy jim s tím j…
-
Protože je to pohyblivé polní dělostřelectvo (SPG - self propelled gunsú) - ty co jsi napsal by dokázali smazat celou mapu :) A Katusa není tank ale vozidlo na kolech s raketomety na korbě.
-
Mám teď čas, tak se asi vrhnu na tu nejdelší povídku :)
-
-
Takže to není žena opačného pohlaví?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 24. července 2013
-
To se ptáš které arti expit? Mno Tak němci jsou přesnější (i když v porovnání arti) a mají střední dmg a možná trošku rychlejší kadenci střelby. Ovšem pramalý splash (Rána se rozplácne třeba o tank nebo na zem a dá poškození všem okolo) Rusové mají …
-
Krásný trailer na World of Warships.
-
Teď je to celkem fixnuté ten MM, artiny dostaly parádní nerf tak s nima hrají jen dobří hráči nebo masochisti :) Ale týmy plný rajčat co dělají kokotiny mě dokáží vždy zvednou žaludek. Včera jsem jezdil chvilku četu VI tieru a po tom co tam předvádě…
-
http://worldoftanks.eu/community/accounts/502612411-VanThagner/
-
-
Proč mi přijde že @Rolandzee-Zafira-Winterfell je náhodný generátor slov bez většího smyslu? Nějak se v tom nedokážu orientovat :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 23. července 2013
-
A je i nějaký film složený z hlášek:
-
Za kladivo z houby!
-
Ale Jaime tu věc se sestrou dotáhl do konce, na rozdíl od Luka :D
-
Tak ten muž z oceli se mi nelíbil, stejně tak jako předchozí Supermani, zrovna tohodle týpka v elasťákách rád nemám. Musím zkouknout novýho Wolverina.
-
Jo jo sleduju SG a SGA (SGU ne, to je shit) ale nějak to neřeším.
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell Cože to?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 22. července 2013
-
A to se mi právě líbí :) A právě ta "smrt" ho nějak poznamenala.
-
@Dreamer Vysvětlit! :D
-
A má tedy cenu nad tím dumat? Když i autor to glosuje takhle?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 21. července 2013
-
Proč nemusíš Sandora, mě přijde jako jeden z mála postav, která si jede svoje, neúčastní se intrik a není klaďas.
-
Autor nad tím pravděpodobně nebude tak přemýšlet, to jen já mám asi hlavu plnou konspirací :D
-
Tak teď není jasné, zda je to povídka pro hloupé desetileté výmaze (což autorka komentáře zcela jistě není). Nebo by si to autor neměl tak přetáčet a brát to jako pochvalný komentář. Chudák člověk, co teď bude dělat?
-
@Hildegarda Tak já jsem nemyslel v téhle etapě, ani se nedivím že vytuhnul. Já myslel celkově. Kdyby tam netáhnul Contadora od začátku, kdy vytuhnul, tak na to dosáhnou.
-
Ah jo, taky bych si chtěl něco číst při svitu petrolejky v lese. Ale nemám petrolejku :( A vzal bych si k tomu víno. Jo jo :)
-
Tak ono se to jmenuje jen Tigers in Mud, to druhý je podtitul. Napsal to co vím Otto Carius, jedno z tankových es německa.
-
Oni matou, vytváří kolem toho zvláštní atmosféru. Nedá se věřit nikomu z nich (Stejně tak ne Rudým kněžím, septám, malíčkům, kastrátům, trpaslíkům a tak podobně!). Každopádně, zvládnou z ní dělat kroužky - zvládnou ji tedy na určitém stupni zpracová…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 21. července 2013
-
A proto se je jeden z kroužků na řetězu z Valyrijské oceli, právě za studium magie.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 21. července 2013
-
-
@flanker.27 Nepleť sem svět, tady je to magie a kouzelný prášky ve výhni. Takže koks nepotřebují!V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 21. července 2013